Kvetinár/ka aranžér/ka

Regenezis, s.r.o.

Miesto práce
Levočská 36, Prešov
Termín nástupu
možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 Eur plus odmeny v závislosti na pracovných výsledkoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je aranžovanie kytíc z čerstvých a umelých kvetov vrátane svadobných kytíc a dekorácií, ako aj výroba smútočných vencov.

Ponúkame stabilné pracovné miesto a dlhodobú spoluprácu. Odmeňovanie zamestnanca nad rámec základneho platu priamo úmerne dosahovaným pracovným výkonom.

Informácie o výberovom konaní

Odborná prax je nevyhnutnosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kvetinár, aranžér (nie je nevyhnutné)

Hľadáme len uchádzačov s praxou a odbornými skúsenosťami s profesionálnym aranžovaním kytíc a príjemným vystupovaním a bez potreby zaškoľovania.

Naše kvetinárstvo dlhodobo ponúka kvalitné služby, vždy čerstvé kvetiny a ústretový servis pre zákazníkov. Máme záujem napredovať, rozširovať naše služby a uplatňovať najnovšie trendy v oblasti kvetinového aranžvovaia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Regenrzis, s.r.o.
Kanaš 1486
082 21 Veľký Šariš

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Anna Homzová
Tel.: +421917806547
E-mail: poslať životopis
ID: 2514116   Dátum zverejnenia: 2.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 Eur plus odmeny v závislosti na pracovných výsledkoch