Recepčná vo fitness/regeneračnom zariadení

Rege-Centrum Plus, s.r.o.

Miesto práce
Rege - Centrum, Nádvorná, Zvolen
Termín nástupu
jún 2020
Mzdové podmienky (brutto)
760 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom poskytujeme starostlivosť na vysokej odbornej úrovni a v príjemnom modernom prostredí.

Náplňou práce je prvý kontakt s klientom - komunikácia s klientmi, vybavovanie telefonátov, emailová komunikácia a objednávanie termínov.
Prijímanie hostí na wellness recepcii aktívna telefonická a osobná komunikácia s hosťom ohľadom rezervácií práca s rezervačným systémom a pokladňou poskytovanie informácií o fitness a wellness službách, vykonávanie dennej uzávierky a jej kontrola.
Pracovný čas 8,5h - na zmeny + práca cez víkend.

- práca v príjemnom a modernom prostredí
- bezplatný vstup do fitness centra
- 100€ kredit na čerpanie služieb
- vianočný večierok a iné spoločné tímové aktivity
- viac info na pohovore

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a k životopisu pripoja aj fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, úsmev na tvári :), optimistický prístup a zvládanie stresových situácií.
Naše fitness centrum si zakladá na rodinnom prístupe - voči klientom, ako aj voči zamestnancom.

Poskytujeme služby v oblasti regenerácie, rekondície a relaxácie síl, t.j. rôzne druhy špecializovaných vyšetrení, ozdravných cvičení na chrbticu, rehabilitačných procedúr/rôzne druhy masáží, sáun a wellness služieb.
ID: 3918020  Dátum zverejnenia: 29.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac