Poradíme Vám?

F&B manager, hotel Port

REGATA ČECHY, a.s. hotel Port

Místo práce
Česká Lípa - Doksy
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 - 40 000 Kč/měsíc

Hledáme:
do hotelu Port nového kolegu/kolegyni na pozici F&B manager. Jste týmový hráč, jste dynamičtí a rádi objevujete novinky v gastronomii? Máte příjemné vystupování a rádi komunikujete s lidmi?

Myslíte si, že hledáme právě Vás? Přidejte se k nám!

Požadujeme:

· Středoškolské vzdělání

· Znalost NJ, AJ (min. na komunikativní úrovni)

· Základní znalosti zbožíznalství

· Zkušenost s provozem restaurace a/nebo předchozí práce na obdobné pozici

· Pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování

· Týmového ducha a chuť učit se novým věcem, nadšení pro práci

· Předchozí zkušenost s vedením pracovního týmu

Náplň práce:

· Odpovědnost za F&B úsek hotelu

· Zpracovávání reportů úseku F&B; skladové hospodářství; inventury středisek

· Vedení týmu 10-20 osob

· Odpovědnost za přípravu eventů dle podkladů marketingového oddělení

· Zpracování firemní a a la carte nabídky

· Možnost realizace vlastních návrhů/nápadů

Nabízíme:

· Celoroční práci ve stabilní české společnosti na HPP, na dobu neurčitou

· Mzdu 33.000 – 40.000Kč

· Služební telefon

· Zaměstnanecké ubytování za výhodných podmínek nebo příspěvek na dopravu

· Zaměstnanecké stravování

· Zvýhodněné využití hotelových služeb a zvýhodněné pobyty v rámci našich hotelů

· Podporu a finanční příspěvek na další vzdělávání

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Práci v příjemném prostředí

Nástup možný dle dohody

Společnost Regata Čechy a.s. vlastní dva čtyř hvězdičkové hotely, hotel Horizont v Peci pod Sněžkou a hotel Port na břehu Máchova jezera.

Hotel Port, kde práci nabízíme, prošel v roce 2012 celkovou rekonstrukcí a dostavbou. Nachází se v lesoparku se sportovním areálem o rozloze 3,5 ha přímo na břehu jezera. Má vlastní písečnou pláž a přístaviště výletních lodí. Ubytovací kapacita je 62 pokojů, z toho 3 apartmá. Hotel disponuje rozsáhlým kongresovým zázemím s velkým sálem o kapacitě až 200 osob a několika salónky. K dispozici je také moderní wellness centrum. Gastronomii v hotelu představuje hlavně restaurace s terasou a výhledem na Máchovo jezero, která má kapacitu až 180 osob. V letní sezóně se griluje přímo na břehu jezera a probíhají také rauty na výletní lodi Máj. Samostatnou kapitolou je pak catering při firemních akcích, kterých v hotelu Port probíhá velké množství.

Pojďte do toho s námi!

Adresa společnosti

Valdštejnská 530
Doksy

ID: 4182610  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc