Zamestnanec v novom streetfoode

Regal Burger

Miesto práce
Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
Termín nástupu
ASAP prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu novú prevádzku Eatballz v Bory Mall hľadáme nových ľudí do nášho tímu na trvalý pracovný pomer aj živnosť. Ak máš záľubu v jedle, a hlavne v kvalitnom streetfoode, tak toto je to správne miesto pre teba!
Tvojou základnou náplňou práce bude:
- Obsluha hostí na pokladni
- Príprava pokrmov
- Udržiavanie čistoty, dodržiavanie hygienických štandardov

- Príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a počas sviatkov
- Flexibilný pracovný čas
- Zmeny podľa Vašich požiadaviek s možnosťou nadčasov
- Príjemný kolektív a priateľské pracovné prostredie
- Možnosť rýchleho kariérneho rastu (už pri škole môžeš stúpať na vyššie pozície)
- Zabezpečená strava a pitný režim počas pracovnej zmeny
- Zľava na jedlo vo výške 50% mimo pracovnej zmeny u nás, aj v našich spriaznených podnikoch ako Regal Burger, La Garnacha a iné

Hľadáme zamestnancov pre viacero našich konceptov aj na iných prevádzkach. Viac informácií na osobnom pohovore, každého uchádzača riešime individuálne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aj keď sú skúsenosti vítané na danú pozíciu nie je nutná prax v gastronómií nakoľko každý zamestnanec prejde individuálne zaškolením.
Jediným predpokladom je chuť sa naučiť nové veci.

V roku 2013 boli podniky s ponukou kvalitných hamburgerov na Slovensku skôr vzácnosťou. V tomto období začal v hlavách zakladateľov vznikať nápad na vytvorenie konceptu reštaurácie, ktorá by zákazníkom denne prinášala čerstvé burgre z kvalitných surovín s jedinečnou chuťou. V roku 2014 sa táto predstava stáva realitou a Regal Burger otvára svoju prvú prevádzku v centre Bratislavy.

Píše sa rok 2022 a pod značkou Regal Burger funguje už 15 úspešných prevádzok po celom Slovensku. Všetky spájajú rovnaké ciele, ktoré si Regal určil na začiatku – pripravovať chutné štavnaté burgre z čerstvého mäsa, zeleniny, s mäkkou žemľou, chrumkavými hranolkami a omáčkami presne podľa chuti našich zákazníkov.
Spoločnosť Regal Burger má dnes aj koncepty Poké Bistro, Banh mi ba, Eatballz a La Garnacha, ktoré majú taktiež zastúpenie po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4278269  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.