4,5 - 5,5 EUR/hod.

Regal Burger hľadá čerstvé posily! (Pracovník rýchleho občerstvenia)

Regal Burger, s.r.o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
17.05.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Regal Burger hľadá nových ľudí do svojho tímu na trvalý pracovný pomer aj na dohodu. Ak máš záľubu v jedle, a najviac v kvalitných burgroch, tak toto je to správne miesto pre teba!

Ak je grilovanie mäsa tvojou vášňou a baví ťa práca v kuchyni - príď si to vyskúšať do tej našej!

Ak uprednostňuješ komunikáciu so zákazníkom, vždy vieš dobre poradiť a úsmev na tvári ťa neopúšťa ani na konci dňa, potom presne teba hľadáme na príjem objednávok a prácu "na kase".

V prípade, že ťa pracovná ponuka zaujala, tak nás neváhaj osloviť a my sa budeme tešiť na osobné stretnutie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Dohoda: základná zložka mzdy 4€/hodina, pohyblivá zložka mzdy od 0.5€ do 1.5€ TPP: základná zložka mzdy 650€, pohyblivá zložka mzdy 100-500€

• Finančné osobné ohodnotenie za dobre vykonanú prácu každý mesiac
• Preplácané nadčasy
• Možnosť kariérneho postupu
• Zabezpečená strava počas pracovnej zmeny
• Zľava 50% mino pracovnej doby v prevádzkach Regal Burger a Streetfood by Regal
• Účasť na zaujímavých akciách ako je napr. Pohoda, Grape alebo Burger Fest v Prahe
• Kolektív plný milých a priateľských ľudí, neformálna atmosféra
• Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Príjemné vystupovanie a pozitívne naladenie
• Zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať
• Ochota učiť sa novým veciam
• Schopnosť pracovať pod tlakom a zvládať stresové situácie
• Vedieť sa prispôsobiť situácii, časová flexibilita
• Dobré komunikačné schopnosti vo vzťahu so zákazníkom

O REGALI

Kde bolo tam bolo, písal sa rok 2013 a na Pohoda festivale sa náhodou dali do reči Roman a Oto z OZ Bratislavský regál a Dodo s neziskovou kaviarňou. Po pár burgeroch a káve sa časom stretli znova a rozhodli sa otvoriť v Bratislave kvalitnú burgerovú reštauráciu. A tak 1.1.2014 vznikol Regal Burger, ktorý už o pár týždňov otvoril svoju prvú prevádzku v centre Bratislavy – na Palackého ulici.

PREČO SME VÝNIMOČNÍ

Sme rýchli ako fast food a kvalitní ako prvotriedna reštaurácia. Preto sa náš
koncept volá „Fast Casual“.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Regal Burger
Pribinova 8
81102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Norbert Geier
Tel.: +421911480822
E-mail: poslať životopis
ID: 2976865   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohoda: základná zložka mzdy 4€/hodina, pohyblivá zložka mzdy od 0.5€ do 1.5€ TPP: základná zložka mzdy 650€, pohyblivá zložka mzdy 100-500€