Recruiter/Špecialista náboru

Regal Beloit Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/hod.1500 EUR/mesiac. Základný plat môže byť vyšší v závislosti od vašich pracovných skúseností. K základnej mzde patrí naviac 960 EUR / ročne dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, vianočný bonus (13.plat) a príplatky nad rámec stanovený zákonom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť rásť a byť súčasťou veľkých vecí, ktoré sa u nás dejú? Do nášho tímu hľadáme inovátora, dravca, cieľavedomú osobnosť a človečinu, ktorému nie je cudzia komunikácia s ľuďmi, má pozitívny prístup k práci a k plneniu úloh s pridanou hodnotou, rád sa púšťa do nových výziev a miluje prácu na sociálnych sieťach.

Hľadáme človeka, ktorý sa stane plnohodnotným členom nášho tímu a podporí nás najmä v oblasti recruitingu, employeer brandingu a HR marketingu.
Hlavnou náplňou práce bude príprava inzercie, aktívna práca so sociálnymi médiami, pracovnými portálmi a inštitúciami v oblasti náboru, aktívne oslovovanie kandidátov, plánovanie osobných pohovorov, rozvoj stratégie budovania značky zamestnávateľa a spolupráca na rôznych projektoch z oblasti rozvoja ľudských zdrojov.

Rád vymýšľaš netradičné veci a vieš ako zaujať ľudí ?
Tak neváhaj, čakáme na teba.
Náš HR tím ti pomôže rozvíjať tvoje silné stránky a rásť.

Tvojou náplňou bude aj:

▪ vedie náborové aktivity a aktivity súvisiace s adaptáciou nových zamestnancov
▪ vytvára pracovné inzeráty, definuje najefektívnejšie spôsoby získavania vhodných talentov
▪ vedie pracovné pohovory a aktívnu komunikáciu s kandidátmi
▪ identifikuje príležitosti na zlepšenie procesov pre identifikáciu, upútanie, motiváciu a udržanie talentov
▪ vytvára a udržiava efektívne a inovatívne náborové stratégie
▪ aktívne pracuje so sociálnymi médiami, pracovnými portálmi a inštitúciami v oblasti náboru
▪ rozvíja stratégiu budovania značky zamestnávateľa - Emloyer Branding
▪ pracuje s HR systémom a udržuje ho aktualizovaný
▪ podieľa sa na personálnych aktivitách spoločnosti
▪ podľa potreby pracuje na pridelených špeciálnych projektoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, Ekonomika, masmédiá, komunikácia, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

▪ veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
▪ orientácia na ľudí, výsledky a výkon, samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva
▪ znalosť pracovno-právnej agendy,
▪ znalosť písomnej a hovorenej angličtiny
▪ preukázateľné skúsenosti s ukazovateľmi ĽZ, znalosť systémov ĽZ a databáz
▪ práca s HRIS (Human, Wega, Workday) výhodou
▪ orientácia v zákonníku práce

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia.
Patríme do skupiny americkej spoločnosti Regal Rexnord. Spoločnosť má celosvetovo približne 36 000 zamestnancov s 220 prevádzkami po celom svete. Naším cieľom je vytvárať lepší zajtrajšok energeticky efektívnou premenou energie na pohyb. Pre nás to znamená vytváranie inovatívnych riešení, sústreďujúc sa na oboje a to na potreby zákazníkov i na záväzok k udržateľnosti. Pripojte sa k nášmu tímu a vytvorte svoj lepší zajtrajšok.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Augustínová
E-mail: poslať životopis
ID: 4597641  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/hod.