Inžinier kvality

Regal Beloit Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 450 EUR/mesiac1450 EUR/mesiac K základnej mzde patrí naviac 80 EUR dochádzkový bonus, príspevok na dopravu a ďalšie príplatky nad rámec stanovený zákonom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rastieme, rozvíjame sa - hľadáme si nového člena tímu na pozícii Inžinier kvality

Medzi hlavné zodpovednosti na tejto pozícii patrí:
▪ spracovávanie dokumentácie pre hotové produkty v súlade s normami, predpismi a požiadavkami zákazníka
▪ spracovávanie internej dokumentácie (materialové certifikáty, rozmerové reporty...)
▪ evidovanie reklamácií od dodávateľov, zákazníkov v internom systéme spoločnosti
▪ komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi
▪ riešenie vzniknutých nezrovnalosti s oddelením výroby, nákupu a technológie

Svojim zamestnancom ponúkame zamestnanie v úspešnej, stabilnej medzinárodnej spoločnosti a nadštandardný sociálny program, s množstvom finančných i nefinančných benefitov:

▪ možnosť odborného a osobnostného rastu, profesionálnej sebarealizácie
▪ moderné, kultúrne pracovné prostredie
▪ flexibilná pracovná doba
▪ 37,5 h týždenný pracovný úväzok u všetkých zamestnancov spoločnosti
▪ možnosť občasnej práce z domu
▪ dochádzkový bonus
▪ vianočný bonus (13.plat)
▪ príspevok na dopravu
▪ stravovanie za 1,00€
▪ nápoje na pracovisku
▪ príspevok na detskú rekreáciu
▪ nástupný bonus
▪ bonus za odporučenie kolegu
▪ odmeny pri pracovných a životných jubileách
▪ príspevok pri narodení dieťaťa,
▪ wellness poukážka a vianočná poukážka vo výške 50€
▪ pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
▪ teambuildingové aktivity
▪ pravidelné prehodnocovanie mzdy

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za vaše reakcie. Vyhradzujeme si právo kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

▪ hľadáme šikovného kolegu so skúsenosťou v oblasti strojárenskej výroby, ideálne s technickým vzdelaním
▪ znalosť základných nástrojov v oblasti riadenia kvality (kontrolné plány, 8D reporty, ..)
▪ čítanie výkresovej dokumentácie
▪ znalosť meracích postupov, 3D (CMM) meranie výhodou
▪ vítaná znalosť meracieho softwéru PCDIMS
vítané skúsenosti s nedeštruktívnymi metódami
▪ analytické myslenie
▪ organizačné zručnosti
▪ schopnosť komunikovať v angličtine na úrovni B2
▪ skúsenosť s prácou v systéme typu SAP, Oracle

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia.
Patríme do skupiny americkej spoločnosti Regal Rexnord. Spoločnosť má celosvetovo približne 36 000 zamestnancov s 220 prevádzkami po celom svete. Naším cieľom je vytvárať lepší zajtrajšok energeticky efektívnou premenou energie na pohyb. Pre nás to znamená vytváranie inovatívnych riešení, sústreďujúc sa na oboje a to na potreby zákazníkov i na záväzok k udržateľnosti. Pripojte sa k nášmu tímu a vytvorte svoj lepší zajtrajšok.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Bačová
Tel.: +421904637662
E-mail: poslať životopis
ID: 4431843  Dátum zverejnenia: 24.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac