Reagujte bez životopisu

Máš strojárske vzdelanie, ale nemáš žiadne skúsenosti? Nevadí! Začni pracovať ako CNC operátor a zarob si mesačne až 1250€!

Regal Beloit Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiacFinálna mzda bude navrhnutá podľa ponúknutých skúseností. K základnej mzde naviac 80€ mesačne dochádzkový bonus, príplatok za nočnú zmenu nad rámec ZP, príspevok na dopravu, vianočný bonus (13.plat) a príplatky nad rámec stanovený zákonom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo u nás budeš robiť?

▪ Obsluhovať CNC sústruh podľa požiadaviek a technickej dokumentácie,
▪ kontrolovať vyrobené diely obvyklými meracími prostriedkami,
▪ značiť komponenty,
▪ vykonávať základnú prevádzkovú údržbu CNC stroja,
▪ pracovať s riadiacim systémom Fanuc, Heidenhain, Siemens Sinumerik.

Svojim zamestnancom ponúkame zamestnanie v úspešnej, stabilnej medzinárodnej spoločnosti a nadštandardný sociálny program, s množstvom finančných i nefinančných benefitov:

▪ 37,5 h týždenný pracovný úväzok u všetkých zamestnancov,
▪ dochádzkový bonus až 960€/ročne, (80€ mesačne)
▪ 13. plat,
▪ príplatok za poobednú zmenu,
▪ príplatok za nočnú zmenu nad rámec zákona,
▪ príspevok na dopravu,
▪ stravovanie za 1,00€,
▪ nápoje na pracovisku,
▪ príspevok na detskú rekreáciu,
▪ bonus za odporučenie kolegu,
▪ odmeny pri pracovných a životných jubileách,
▪ príspevok pri narodení dieťaťa,
▪ wellness poukážka a vianočná poukážka vo výške 50€,
▪ pracovné voľno nad rámec zákonníka práce,
▪ teambuildingové aktivity,
▪ pravidelné prehodnocovanie mzdy
▪ možnosť odborného a osobnostného rastu, profesionálnej sebarealizácie,
▪ moderné, kultúrne pracovné prostredie.

Neváhaj nám poslať životopis alebo kontakt na Teba - radi sa Ti ozveme ☎️
Prípadne píš na WhatsApp: +421 911 049 156 ✉️

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva, pozornosť,
▪ ochota k ďalšiemu vzdelávaniu,
▪ ochota pracovať na 3 zmeny,
▪ manuálna zručnosť,
▪ znalosť čítania technických výkresov,
▪ všeobecný prehľad v strojárstve.

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia.
Patríme do skupiny americkej spoločnosti Regal Rexnord. Spoločnosť má celosvetovo približne 36 000 zamestnancov s 220 prevádzkami po celom svete. Naším cieľom je vytvárať lepší zajtrajšok energeticky efektívnou premenou energie na pohyb. Pre nás to znamená vytváranie inovatívnych riešení, sústreďujúc sa na oboje a to na potreby zákazníkov i na záväzok k udržateľnosti. Pripojte sa k nášmu tímu a vytvorte svoj lepší zajtrajšok.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4239356  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac