Kapacitný plánovač

Regal Beloit Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denne kontroluje nové objednávky a s ohľadom na potreby zákazníkov, výrobnej kapacity a vstupného materiálu ich zaraďuje do výrobného plánu
- potvrdzuje dátum vývozu pre každú objednávku
- v spolupráci s plánovačom výroby a oddelením nákupu sleduje stav plnenia plánov, dodávok materiálu a reaguje na zmeny vyžadujúce jeho modifikáciu
- zmeny ovplyvňujúce potvrdený dátum vývozu komunikuje na zákazníka
- vyhľadáva príležitosti pre optimalizáciu využitia výrobných kapacít a nastavenia stavu zásob

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
- moderné, kultúrne pracovné prostredie
- 37,5 h týždenný pracovný úväzok pre všetkých zamestnancov firmy
- nadštandardný sociálny program (vianočný bonus-13.plat, stravovanie za dotovanú cenu, nápoje na pracovisku, spoločenské akcie, pracovné voľno nad rámec zákonníka práce, príspevok na detskú rekreáciu, odmena k pracovnému a životnému jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, nákupná poukážka a mnohé ďaľšie)
- pravidelné prehodnocovanie mzdy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax min. 2 roky v oblasti plánovania (v strojárskej výrobe výhodou)
- znalosť metód plánovania výroby
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- schopnosť prijímať a flexibilne reagovať na zmeny
- komunikačné zručnosti, logické a analytické myslenie
- znalosť ORACLE systému výhodou

Regal Beloit Slovakia, s.r.o. vznikla odčlenením od spoločnosti EMERSON a stala sa súčasťou americkej spoločnosti Regal Beloit Corporation, ktorá už 60 rokov pôsobí v rôznych odvetviach priemyselnej výroby. Spoločnosť celosvetovo zamestnáva takmer 30 tisíc ľudí. Regal Beloit Slovakia, s.r.o. je strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia. www.regalbeloit.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Regal Beloit Slovakia, s. r. o.
Piešťanská 1202
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Petra Lobíková
Tel.: +421323238701
E-mail: poslať životopis
ID: 3259922   Dátum zverejnenia: 4.12.2017