Offline programátor

Regal Beloit Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacpodľa skúseností kandidáta a ostatné finančné benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • na základe znalostí v oblasti technológií obrábania kovov na frézach a sústruhoch navrhuje a vytvára offline programy pre výrobné zariadenia použitím CAM software s postprocesormi
  • zodpovedá za implementáciu a udržiavanie vytvorených programov
  • podieľa sa na štandardizácii výrobných procesov
  • navrhuje prípravky a technológie obrábania a výroby
  • spolupracuje s inými oddeleniami a rieši vzniknuté nezrovnalosti, overuje a potvrdzuje technológie a výrobné časy
  • navrhuje a optimalizuje riešenia a zlepšenia vo výrobe

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
  • moderné, kultúrne pracovné prostredie
  • 37,5 h týždenný pracovný úväzok pre všetkých zamestnancov firmy
  • nadštandardný sociálny program (vianočný bonus-13.plat, stravovanie za 1,00€, nápoje na pracovisku, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, spoločenské akcie, pracovné voľno nad rámec zákonníka práce, príspevok na detskú rekreáciu, odmena k pracovnému a životnému jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, nákupná, wellness poukážka a mnohé ďaľšie)
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • znalosť technologických postupov obrábania a čítania technických výkresov podmienkou
  • znalosť programovania CNC sústruhov a fréz offline použitím CAM software s postprocesormi
  • všeobecný prehľad v strojárstve, technická znalosť strojov, technológie výroby a znalosť technických noriem
  • tímová spolupráca pri riešení problémov
  • samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva
  • ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
  • ochota pracovať na 2 zmeny

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia.
Patríme do skupiny americkej spoločnosti Regal Rexnord. Spoločnosť má celosvetovo približne 36 000 zamestnancov s 220 prevádzkami po celom svete. Naším cieľom je vytvárať lepší zajtrajšok energeticky efektívnou premenou energie na pohyb. Pre nás to znamená vytváranie inovatívnych riešení, sústreďujúc sa na oboje a to na potreby zákazníkov i na záväzok k udržateľnosti. Pripojte sa k nášmu tímu a vytvorte svoj lepší zajtrajšok.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Bačová
Tel.: +421904637662
E-mail: poslať životopis
ID: 3259922  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac