Operátor obrábacích strojov - Nástupný bonus 500 Eur

Regal Beloit Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac1200 EUR/mesiac Základný plat môže byť vyšší v závislosti od vašich pracovných skúseností. K základnej mzde naviac 960 EUR / ročne dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, vianočný bonus (13.plat) a príplatky nad rámec stanovený zákonom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba ozubenia na vyrábaných komponentoch
  • nastavovanie pridelených (obrábacích) strojov a ich korekcia na základe existujúcich programov a postupov
  • odihlovanie ostrých hrán
  • používanie meracích nástrojov a zariadení

Svojim zamestnancom ponúkame zamestnanie v úspešnej, stabilnej medzinárodnej spoločnosti a nadštandardný sociálny program, s množstvom finančných i nefinančných benefitov:

▪ možnosť odborného a osobnostného rastu, profesionálnej sebarealizácie
▪ moderné, kultúrne pracovné prostredie
▪ 37,5 h týždenný pracovný úväzok u všetkých zamestnancov spoločnosti
▪ dochádzkový bonus
▪ vianočný bonus (13.plat)
▪ príspevok na dopravu
▪ stravovanie za 1,00€
▪ nápoje na pracovisku
▪ príspevok na detskú rekreáciu
▪ nástupný bonus
▪ bonus za odporučenie kolegu
▪ odmeny pri pracovných a životných jubileách
▪ príspevok pri narodení dieťaťa,
▪ wellness poukážka a vianočná poukážka vo výške 50€
▪ pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
▪ teambuildingové aktivity
▪ pravidelné prehodnocovanie mzdy

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • znalosť čítania technických výkresov podmienkou
  • všeobecný prehľad v strojárstve
  • manuálna zručnosť, ochota vzdelávať sa
  • samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva
  • ochota pracovať na 2 zmeny (výroba)

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia.
Patríme do skupiny americkej spoločnosti Regal Rexnord. Spoločnosť má celosvetovo približne 36 000 zamestnancov s 220 prevádzkami po celom svete. Naším cieľom je vytvárať lepší zajtrajšok energeticky efektívnou premenou energie na pohyb. Pre nás to znamená vytváranie inovatívnych riešení, sústreďujúc sa na oboje a to na potreby zákazníkov i na záväzok k udržateľnosti. Pripojte sa k nášmu tímu a vytvorte svoj lepší zajtrajšok.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Novotná
Tel.: +421911049156
E-mail: poslať životopis
ID: 2391288  Dátum zverejnenia: 8.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac