Údržbár/Prevádzkový pracovník

REGADA, spol. s r.o.

Miesto práce
Strojnícka 14215, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
dohodou
5,5 - 6 EUR/hod.Hodinová sadzba od 5,5 - 6 eur podľa skúsenosti kandidáta. - príplatok za sťažené prostredie 0,60 Eur/hod - mimoriadne odmeny za prácu nd rámec plánovaných aktivít - kvartálne odmeny v závislosti od plnenia plánu spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného údržbára, ktorý bude zodpovedný za:

- bezporuchový a bezpečný chod strojov a výrobných zariadení,
- vykonávanie údržby strojných zariadení, ich mechanických častí, hydraulických a pneumatických rozvodov, opravu strojov,
- vykonávanie preventívnej údržby podľa ročného plánu údržby (30-40% v mesiaci), operatívne zásahy podľa inštrukcií nadriadeného a na základe technickej dokumentácie,
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy a areálu objektu,
- zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov,
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení,
- opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, atď.).

- zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 25 ročnou skúsenosťou
- firemná kultúra založená na otvorenej komunikácii a individuálnom prístupe k zamestnancovi
- zaškolenie na pracovnú pozíciu
- systematické vzdelávanie (jazykové, odborné) v závislosti od potrieb zamestnanca na danej pozícii,
- príspevky na DDP,
- príspevky pri pracovných a životných jubileách
- teambuildingové akcie 2x ročne
- zaučenie na pozíciu

Žiadosť o zamestnanie, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- praktická skúsenosť s mechanickou údržbou strojov,
- znalosti z oblasti mechaniky a hydrauliky,
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, pohotovosť, rozhodnosť a
zodpovednosť
- tímový duch

Regada, s.r.o., spoločnosť s 25-ročnou históriou pôsobenia na trhu, sa zaoberá výrobou a predajom elektrických servopohonov s priemyselnými armatúrami, elektromagnetických ventilov, pneumatických prvkov a regulátorov tlaku plynu. Tradícia výroby elektromagnetických ventilov a servopohonov na Slovensku siaha až do 6O-tych rokov. Všetky výrobky navrhujú naši konštruktéri a vyrábame ich vo vlastných priestoroch najmodernejšími technológiami. K dispozícií máme aj vlastnú zlievareň pre tlakové liatie hliníka.
Predaj výrobkov a kvalitný zákaznícky servis zabezpečujú predajcovia na Slovensku a v Českej republike Prostredníctvom obchodných zástupcov pôsobíme aj v rôznych svetových krajinách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4792880  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.