CNC operátor

REGADA, spol. s r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
dohodou
5 EUR/hod.Základná mzda od 5 Eur/hod + príplatky (výkonnostný príplatok 10% z úkolovej mzdy, príplatok za prítomnosť, poriadok a čistotu) . Výška základnej mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha CNC,
- vkladanie a upínanie dielcov do nastavených strojov
- výroba komponentov podľa platných technologických postupov
- dodržiavanie kvality výroby podľa predpísanej dokumentácie
- práca s technickou dokumentáciou,
- merania výrobkov (posuvné meradlá),
- zodpovednosť za čistotu pracoviska.

Práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 20 ročnou tradíciou
Priateľská firemná kultúra
Flexibilná pracovná doba
Vernostný systém (príspevky pri pracovných,životných jubileách, pri narodení dieťaťa)
Vzdelávanie zamestnancov
Firemné akcie 2x ročne

V prípade záujmu pošlite životopis spolu s motivačným listom na mail adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• skúsenosť s čítaním výkresovej
dokumentácie
• skúsenosť s používaním posuvných
meradiel
• zodpovedný prístup k práci , manuálna
zručnosť
• technická gramotnosť, zodpovednosť,
samostatnosť

Regada, s.r.o., spoločnosť s 25-ročnou históriou pôsobenia na trhu, sa zaoberá výrobou a predajom elektrických servopohonov s priemyselnými armatúrami, elektromagnetických ventilov, pneumatických prvkov a regulátorov tlaku plynu. Tradícia výroby elektromagnetických ventilov a servopohonov na Slovensku siaha až do 6O-tych rokov. Všetky výrobky navrhujú naši konštruktéri a vyrábame ich vo vlastných priestoroch najmodernejšími technológiami. K dispozícií máme aj vlastnú zlievareň pre tlakové liatie hliníka.
Predaj výrobkov a kvalitný zákaznícky servis zabezpečujú predajcovia na Slovensku a v Českej republike Prostredníctvom obchodných zástupcov pôsobíme aj v rôznych svetových krajinách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4127762  Dátum zverejnenia: 17.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.