Personalista/ka - zástup počas MD a RD

REGADA, spol. s r.o.

Miesto práce
Strojnícka 14215, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ASAP
850 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta/kandidátky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na danú pozíciu hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku kt. hlavnou úlohou bude:
- zabezpečenie celého procesu výberového konania, nástupu a výstupu zamestnancov,
- zabezpečenie zdravotných prehliadok zamestnancov,
- komplexná administratíva súvisiaca s ľudskými zdrojmi (pracovné zmluvy, dohody, podklady pre mzdy, dochádzka atď.)
- spolupráca s externými inštitúciami (UPSVAR, SP, ZP, Inšpektorát práce, VŠ, SŠ..)
- celofiremné vzdelávanie (tvorba plánov, komunikácia so školiteľmi, periodické vzdelávanie, hodnotenie vzdelávania...)
- vedenie databázy zamestnancov v personálnom a dochádzkovom systéme,
- poradenstvo voči zamestnancom a vedeniu firmy,
- firemné akcie,
- ďalšie administratívne činnosti týkajúce sa personálneho odd. budú prezentovaného na osobnom pohovore.

- práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 20 ročnou tradíciou,
- príspevky na DDS,
- dni voľna nad rámec zákonníka práce,
- príspevky nad rámec zákonníka práce,
- flexibilný pracovný čas,
- firemný telefón,
- firemné vzdelávanie,
- príjemný a stabilný kolektív.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na výberový pohovor. Svoje životopisy a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, manažment,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

- prax v oblasti personalistiky vítaná,
- znalosť pracovného práca,
- zodpovednosť, diskrétnosť a lojalita,
- komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie

Regada, s.r.o., spoločnosť s 25-ročnou históriou pôsobenia na trhu, sa zaoberá výrobou a predajom elektrických servopohonov s priemyselnými armatúrami, elektromagnetických ventilov, pneumatických prvkov a regulátorov tlaku plynu. Tradícia výroby elektromagnetických ventilov a servopohonov na Slovensku siaha až do 6O-tych rokov. Všetky výrobky navrhujú naši konštruktéri a vyrábame ich vo vlastných priestoroch najmodernejšími technológiami. K dispozícií máme aj vlastnú zlievareň pre tlakové liatie hliníka.
Predaj výrobkov a kvalitný zákaznícky servis zabezpečujú predajcovia na Slovensku a v Českej republike Prostredníctvom obchodných zástupcov pôsobíme aj v rôznych svetových krajinách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3966603  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac