Strojárenský pracovník obsluhy strojov - povrchové úpravy

REGADA, spol. s r.o.

Miesto práce
Strojnícka 14215, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ihneď
4,53 EUR/hod.Uvedená mzda je informatívna. Nezahŕňa príplatky súvisiace s danou pozíciou. Platové podmienky budú konkretizované na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste fyzicky zdatný, manuálne a technicky zručný a viete si organizovať prácu?
Pošlite svoj životopis a pracujte pre stabilnú strojársku spoločnosť.
Vašou náplňou práce bude:
- obsluha strojov na povrchovú úpravu dielcov (odmasťovanie, omieľanie a pod.)
- balenie a príprava dielcov na expedíciu
- základná údržba strojov

Ponúkame pracovnú príleźitosť v stabilnej firme s vyše 20 ročnými skúsenosťami.
Ďalšie výhody:
- práca na TPP,
- možnosť získať neoceniteľné poznatky a skúsenosti,
- príspevky na DDP,
- príspevky nad rámec zákonníka práce,
- voľné dni pri jubileách,
- zaučenie na pozíciu.

Profesijné životopisy spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na adresu [email protected].

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nie je dôležité

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na danú pozíciu nevyžadujeme prax.
Vyžadujeme ale:
- samostatnosť, manuálnu zručnosť, fyzickú zdatnosť, spoľahlivosť, flexibilitu a tímovosť,
- dobrý zdravotný stav,
- vyhovuje aj učňovské vzdelanie - výhoda technický smer
- ochota pracovať manuálne

Regada, s.r.o., spoločnosť s 25-ročnou históriou pôsobenia na trhu, sa zaoberá výrobou a predajom elektrických servopohonov s priemyselnými armatúrami, elektromagnetických ventilov, pneumatických prvkov a regulátorov tlaku plynu. Tradícia výroby elektromagnetických ventilov a servopohonov na Slovensku siaha až do 6O-tych rokov. Všetky výrobky navrhujú naši konštruktéri a vyrábame ich vo vlastných priestoroch najmodernejšími technológiami. K dispozícií máme aj vlastnú zlievareň pre tlakové liatie hliníka.
Predaj výrobkov a kvalitný zákaznícky servis zabezpečujú predajcovia na Slovensku a v Českej republike Prostredníctvom obchodných zástupcov pôsobíme aj v rôznych svetových krajinách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3929577  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,53 EUR/hod.