Obsluha strojov a zariadení zlievarne

REGADA, spol. s r.o.

Miesto práce
Strojnícka, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,27 EUR/hod.Kvartálne odmeny v prípade priaznivého hospodárskeho výsledku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavné činnosti patrí:
- obsluhovanie taviacich strojov a zariadení s cieľom roztaviť kov na požadovanú teplotu,
- zhotovovanie tvarovo zložitejších súčiastok a polovýrobkov odlievaním roztaveného kovu do foriem,
- vyberanie surových odliatkov z foriem po ich vychladnutí,
- odstraňovanie zvyškov formovacích materiálov z povrchu surových odliatkov,
- obrusovanie, hladenie a iné opracovávanie hrubých odliatkov,
- zhotovovanie jednorázových a trvalých zlievačských foriem,
- ďalšie činnosti budú prezentované na osobnom pohovore.

Ponúkame pracovnú príleźitosť v stabilnej firme s vyše 20 ročnými skúsenosťami.
Ďalšie výhody:
- stabilná práca na TPP,
- možnosť získať neoceniteľné poznatky a skúsenosti,
- príspevky na DDP,
- príspevky nad rámec zákonníka práce,
- voľné dni pri jubileách,
- zaučenie na pozíciu od skúseného kolegu,
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu zoraďovača.

Profesijné životopisy spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na adresu [email protected]

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nie je dôležité

Na danú pozíciu nevyžadujeme prax.
Vyžadujeme ale:
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilitu a tímovosť,
- dobrý zdravotný stav,
- vyhovuje aj učňovské vzdelanie - výhoda technický smer
- ochota pracovať na 3 smeny,
- ochota pracovať manuálne

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom elektrických servopohonov s priemyselnými armatúrami, elektromagnetických ventilov, pneumatických prvkov a regulátorov tlaku plynu. V rámci kooperačných prác ponúkame výrobu dielcov podľa výkresovej dokumentácie zákazníka, tlakové odliatky hliníka.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REGADA, s.r.o.
Strojnícka 7
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Trišč Sopková
Tel.: +421517480414
E-mail: poslať životopis
ID: 3929577  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,27 EUR/hod.