Technik údržby elektrických zariadení a NC strojov

REGADA, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za bezporuchový a bezpečný chod strojov a výrobných zariadení
- vykonáva údržbu strojných zariadení a opravu strojov

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania (jazykové, odborné)
- príspevky na DDP

Žiadosť o zamestnanie, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- platné osvedčenie odbornej spôsobilosti elektrotechnika min. § 22
- čítanie výkresov, manuálna zručnosť
- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, pohotovosť, rozhodnosť, kreativita a zodpovednosť
- schopnosť pracovať v kolektíve

Regada, s.r.o., spoločnosť s 25-ročnou históriou pôsobenia na trhu, sa zaoberá výrobou a predajom elektrických servopohonov s priemyselnými armatúrami, elektromagnetických ventilov, pneumatických prvkov a regulátorov tlaku plynu. Tradícia výroby elektromagnetických ventilov a servopohonov na Slovensku siaha až do 6O-tych rokov. Všetky výrobky navrhujú naši konštruktéri a vyrábame ich vo vlastných priestoroch najmodernejšími technológiami. K dispozícií máme aj vlastnú zlievareň pre tlakové liatie hliníka.
Predaj výrobkov a kvalitný zákaznícky servis zabezpečujú predajcovia na Slovensku a v Českej republike Prostredníctvom obchodných zástupcov pôsobíme aj v rôznych svetových krajinách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1681731  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou