Nákupca

REGADA, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a zabezpečenie materiálových tokov s ohľadom na aktuálne potreby spoločnosti,
- vytváranie databázy dodávateľov a ich hodnotenie,
- pravidelná komunikácia s dodávateľmi,
- spracovávanie analýz úrovne a vývoja zásob,
- systém manažérstva kvality EN ISO 9001 a EN ISO 14001,
- systém environmentálneho manažérstva EN ISO 14001.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 730,- mzda závisí od skúseností kandidáta

- zaujímavá a kreatívna práca,
- možnosť vzdelávania (jazykové, odborné, osobnostné),
- možnosť získať nové poznatky a skúsenosti,
- príspevky pri rôznych životných jubileách,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- volné dni nad rámec zákona,
- zaučenie na pracovnú pozíciu.

Profesijný životopis zasielajte e-mailom na adresu [email protected] Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť
- schopnosť pracovať v kolektíve
- tvorivosť pri riešení problémov
- skúsenosti z výrobného alebo obchodného prostredia výhodou

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom elektrických servopohonov s priemyselnými armatúrami, elektromagnetických ventilov, pneumatických prvkov a regulátorov tlaku plynu. V rámci kooperačných prác ponúkame výrobu dielcov podľa výkresovej dokumentácie zákazníka, tlakové odliatky hliníka.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REGADA, s.r.o.
Strojnícka 7
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 1280447   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 730,- mzda závisí od skúseností kandidáta