Hľadáme produkčného alebo produkčnú!

REFRESHER Media, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacDohodou podľa skúseností. Ak by si chcel viac, vieme sa o tom rozprávať, všetko závisí od tvojich skúseností a následných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho v skratke potrebujeme?

Hľadáme produkčného manažéra, ktorý bude vedieť kreatívny nápad pretaviť do reality. Chceme niekoho, kto sa vie postarať či už o scenár, oslovovanie hostí do videa, alebo smerovanie výroby videa k čo najlepšiemu výsledku.

Prečo hľadáme produkčného?

Chceme tvoriť komplexnný a kavlitný obsah, a k tomu potrebujeme niekoho, kto bude vedieť našu videotvorbu kvalitne pripraviť a vyprodukovať.

Čo budeš robiť?

- Budeš zodpovedať za prípravu videa a samotný výsledok. To znamená, že budeš pripravovať scenár, oslovovať hostí do videa a následne sa počas samotnej výroby videa postaráš o koordináciu, aby výsledok smeroval k tomu, na čom sme sa dohodli.
- Aby všetko išlo tak, ako má, budeš komunikovať s traffic oddelením, s kreatívcami, s kameramanmi/so strihačmi, s moderátormi alebo inými členmi tímu zapojenými do výroby.
- Budeš zabezpečovať materiál potrebný na výrobu.
- Budeš zabezpečovať lokácie potrebné na natáčanie.
- Budeš mať na starosti zabezpečiť, aby bolo vyrobené dostatočné množstvo jednotlivých formátov.
- V oblasti videa a trendov by si mal byť doma, keďže okrem práce na stálych formátoch budeš prichádzať aj s nápadmi na nové.

Čo u nás nájdeš?

- Budeš pracovať vo finančne nezávislej, čisto slovenskej firme, ktorá mesačne obsluhuje približne dva milióny ľudí, má 10-ročnú históriu a silné meno na mediálnom trhu.
- V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru
- Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov
- Vstupy na festivaly, lístky do kina, zľavy na oblečenie
- Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy
- Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Média

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Produkcia - Pokročilý
Dobre poznáš svet Facebooku, Instagramu a Youtubu - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Produkcia

Počet rokov praxe

3

- Komunikatívnosť
- Asertívnosť
- Leadership
- Úprimnosť
- Proaktivita
- Nebojíš sa konštruktívne kritizovať a konfrontovať iných.
- Vytrvalosť a odolnosť
- Cit pre poriadok a detail
- Všetky tieto vlastnosti budeš naozaj potrebovať.

Sme Refresher, hlas modernej generácie. Dokážeme článkom naštartovať kariéru umelca alebo utlmiť divný trend. Okrem vtipných a jednoduchých článkov sa snažíme tvoriť aj hodnotné a náučné texty, predstavovať lokálnych hudobníkov, podnikateľov a iných šikovných ľudí, písať recenzie, natáčať reportáže a rôzne videá.

Záleží nám na tom, kam sa naša spoločnosť uberá, preto sa zaujímame aj o celospoločenské témy a presadzujeme hodnoty, o ktoré sa opierame: slušnosť, pravdu, nenásilie, pomoc slabším, toleranciu, ekológiu či zodpovedný prístup k drogám.

Prémiový obsah pre modernú cieľovú skupinu podporujú tisíce mladých ľudí na Slovensku. Sme prvý online lifestylový magazín na Slovensku a v Česku, ktorý prišiel s plateným obsahom. Stále vymýšľame niečo nové, každý deň sa zlepšujeme, či už pri tvorbe obsahu, jeho aktuálnosti, manažmente, alebo v rámci technických vylepšení na stránke.

Máme vo veľkej miere mladý, moderne zmýšľajúci kolektív. Veľa skúsených zamestnancov, ale aj talentovaných ľudí, ktorí nemajú pracovné skúsenosti. Naša firemná kultúra je jednou z našich silných stránok. Vážime si každého jedného zamestnanca, proaktívny a šikovný človek má u nás zaručený kariérny postup a neobmedzené možnosti rastu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4337897  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac