Dramaturg pre video obsah

REFRESHER Media, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacDohodou podľa skúseností. Ak by si chcel viac, vieme sa o tom rozprávať, nastavíme motivujúcu odmenu podľa skúseností a prínosu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho v skratke potrebujeme?

Hľadáme dramaturga, ktorý bude zodpovedný za videoobsah. Chceme niekoho, kto bude vedieť rozvíjať našich redaktorov, čítať scenáre a dávať k nim konštruktívnu spätnú väzbu, prípadne vymýšľať nové videoformáty a zlepšovať tie zabehnuté.

Prečo hľadáme dramaturga?

Náš tím, ktorý sa venuje videu, sa zväčšuje. Tvoríme komplexnejší obsah, no chceme ho stále skvalitňovať a robiť ho viac. Potrebujeme preto niekoho, kto skoordinuje aktivity viacerých ľudí a pomôže im zlepšovať videotvorbu.

Čo budeš robiť?

- Budeš zodpovedať za všetky redakčné videovýstupy. To znamená, že budeš dozerať na ich produkciu od čítania a otáčania si scenára s reportérom až po samotnú postprodukciu a publikovanie.
- V oblasti videa by si mal byť doma. Mal by si mať prehľad o trendoch v online médiách, žurnalistike alebo zábavnom priemysle.
- Budeš vytvárať procesy kontroly, zaúčať a rozvíjať nových, ale aj stálych členov videotímu. Budeš ich tvorbu a výstupy vyhodnocovať a analyzovať.
- Budeš identifikovať priestor na zlepšenie jednotlivých členov tímu aj celkového obsahu, analyzovať problém, pripravovať návrh na zlepšenie, navrhovať plán a následne pomáhať implementovať ho.
- Každodenne budeš riadiť videotím a pomáhať mu tvoriť kvalitnejší a lepší obsah.
- Dozrieš na to, aby boli aktivity spojené s videoobsahom skoordinované.
- Hlavne však budeš pracovať na tom, aby sme mali čo najlepší, najkvalitnejší a najaktuálnejší videoobsah.

Čo u nás nájdeš?

- Budeš pracovať vo finančne nezávislej, čisto slovenskej firme, ktorá mesačne obsluhuje približne dva milióny ľudí, má 10-ročnú históriu a silné meno na mediálnom trhu.
- V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru
- Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov
- Vstupy na festivaly, lístky do kina, zľavy na oblečenie
- Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy.
- Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Žurnalistika, Média

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Tvorba a editácia video osbahu - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Komunikatívnosť
- Asertívnosť
- Leadership
- Úprimnosť
- Proaktivita
- Nebojíš sa konštruktívne kritizovať a konfrontovať iných.
- Vytrvalosť a odolnosť
- Cit pre poriadok a detail
- Všetky tieto vlastnosti budeš naozaj potrebovať.

Sme Refresher, hlas modernej generácie. Dokážeme článkom naštartovať kariéru umelca alebo utlmiť divný trend. Okrem vtipných a jednoduchých článkov sa snažíme tvoriť aj hodnotné a náučné texty, predstavovať lokálnych hudobníkov, podnikateľov a iných šikovných ľudí, písať recenzie, natáčať reportáže a rôzne videá.

Záleží nám na tom, kam sa naša spoločnosť uberá, preto sa zaujímame aj o celospoločenské témy a presadzujeme hodnoty, o ktoré sa opierame: slušnosť, pravdu, nenásilie, pomoc slabším, toleranciu, ekológiu či zodpovedný prístup k drogám.

Prémiový obsah pre modernú cieľovú skupinu podporujú tisíce mladých ľudí na Slovensku. Sme prvý online lifestylový magazín na Slovensku a v Česku, ktorý prišiel s plateným obsahom. Stále vymýšľame niečo nové, každý deň sa zlepšujeme, či už pri tvorbe obsahu, jeho aktuálnosti, manažmente, alebo v rámci technických vylepšení na stránke.

Máme vo veľkej miere mladý, moderne zmýšľajúci kolektív. Veľa skúsených zamestnancov, ale aj talentovaných ľudí, ktorí nemajú pracovné skúsenosti. Naša firemná kultúra je jednou z našich silných stránok. Vážime si každého jedného zamestnanca, proaktívny a šikovný človek má u nás zaručený kariérny postup a neobmedzené možnosti rastu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4333999  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac