Obchodný zástupca

REFLOW, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obchodný a technický servis pre súčasných zákazníkov
- vyhľadávanie nových akvizícií na slovenskom a českom trhu
- obchodné a prezentačné stretnutia s klientmi
- marketingové aktivity a prezentácia firmy
- reporting

služobný automobil, notebook, mobilný telefón, stravné poukážky, bezplatné produktové a obchodné zaškolenie, podpora a zázemie vedenia spoločnosti, skvelý kolektív, zaujímavá práca - možnosť realizácie, flexibilný pracovný čas, možnosť vysokého zárobku

Spoločnosť REFLOW zastupuje a spolupracuje s najvýznamnejšími svetovými značkami v oblasti merania a regulácie, vrátane realizácie prvkov, ako aj predaj špičkových detektorov plynov a rôznych snímačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro, meracia a automatizačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min.3 roky na pozícii obchodný zástupca

Naša spoločnosť sa zaoberá meraním, reguláciou a automatizáciou od návrhu cez projekt, dodávku, montáž až po záručný a pozáručný servis. Taktiež aj kompletné zabezpečenie montážnych prác na elektrických zariadeniach do 1000 V.

Hlavné činnosti:

1.meranie výšky hladiny
a) kontinuálne (radarom, kapacitne, ultrazvukom, hydrostaticky, elektromechanicky, servosystémom)
b) limitne (ultrazvukom, elektromechanicky, vibračne, vodivostne, kapacitne)
2.meranie prietoku (indukčné, hmotnostné, termické, vibračné prietokomery), - meraním teploty,
3.analýza vody (pH, Redox, vodivosť, zákal, meranie O2, chlóru, odber vzoriek, analyzačné stanice)
4.registračná technika (zapisovače) - zameraná na výrobu analyzátorov vlhkosti, kyslíka, binárnych plynov, spaľovacieho procesu, ultrazvukové prietokomery, termoparamagnetické merania obsahu kyslíka
5. senzory a prevodníky relatívnej vlhkosti (meranie prietoku, hladiny, hustoty a hmotnostného prietoku)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4333887  Dátum zverejnenia: 13.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac