Špecialista vysekávacieho stroja

REFIMA s.r.o.

Miesto práce
Považany, Považany
Termín nástupu
dohodou
Od 1 250 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej mzdy vo výške 950 Eur brutto + 300 Eur brutto variabilná zložka, + možnosť 13. platu v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy, + stravné lístky bez doplatku zamestnanca. Základná mzda bude individuálne dohodnutá na osobnom pohovore v závislosti od skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý sa chce stať špecialistom vo vysekávaní samolepiacich dielov pre automobilový priemysel. Jedná sa o precízne vysekávanie, kde každý detail rozhoduje o výsledku. Práca je preto vhodná pre človeka, ktorý nemá rád stereotyp a má chuť každý deň sa učiť niečo nové.

Náplň práce:
◾ obsluha moderných vysekávacích strojov,
◾ plnenie stroja materiálom a odoberanie hotových dielov,
◾ kontrola vyrobených kusov,
◾ balenie a označovanie výrobkov,
◾ pravidelná údržba strojov,
◾ vypĺňanie výrobnej dokumentácie.

Jedná sa o prácu v dvojzmennej prevádzke (ranná, poobedná) počas pracovných dní, všetky nadčasy sú preplácané.

Práca je vhodná aj pre absolventov bez predošlých skúseností vo výrobe.

- práca v stabilnej slovenskej rodinnej spoločnosti,
- mladý a dynamický kolektív,
- oceňujeme angažovanosť a aktívny prístup zamestnancov,
- mesačné finančné odmeny (podľa dosiahnutia stanovených cieľov),
- možnosť 13. platu (podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti),
- stravné lístky bez doplatku zamestnanca,
- príspevok pri životnom jubileu.

Vybraných kandidátov budeme kontaktovať ohľadom termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť,
- precíznosť a zmysel pre detaily,
- manuálna zručnosť,
- matematická a počítačová gramotnosť,
- aktívny prístup a zanietenosť.

REFIMA s.r.o. je slovenská výrobná spoločnosť. Špecializujeme sa na zákazkovú výrobu tesnení, samolepiacich a akustických prvkov, ochranných komponentov z plsti, peny, lepiacich pások a iných technických materiálov. Naše výrobky sú určené najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel. Sme mladý rozširujúci sa tím a veríme, že našim aktívnym prístupom a chuťou robiť veci čo najlepšie dokážeme, že aj slovenská rodinná spoločnosť môže byť silným hráčom na svetovom trhu. Máme radi otvorenosť, loajalitu a výsledky, ktoré nás tešia. Sme pyšní na to, že naše diely končia v autách značiek BMW, Audi, Mercedes, Škoda Auto, VW a ďalších v celej Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4808232  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac