Skladník / Manipulant skladu

REFIMA s.r.o.

Miesto práce
Považany
Termín nástupu
ihneď
1 350 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej mzdy vo výške 1 050 Eur brutto + 300 Eur brutto / mesiac (variabilná zložka), + naviac je zamestnanec ohodnotený aj 13. a 14. platom v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti, + stravné lístky bez doplatku zamestnanca. Platové podmienky budú individuálne dohodnuté podľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripojte sa k nášmu rodinnému tímu!

Hľadáme nového člena do našej rodinnej spoločnosti, ktorý by zastával pozíciu skladníka. V našej spoločnosti kladieme veľký dôraz na lojalitu, zodpovednosť, kvalitu, precíznosť a budovanie dlhodobých vzťahov. Ak tieto hodnoty rezonujú aj s vaším profesionálnym prístupom, radi vás privítame medzi nás.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:

- Príjem materiálu: Kontrola a umiestnenie materiálu na príslušné pozície v sklade.
- Výdaj materiálu: Priebežné zásobovanie výroby a jednotlivých strojov potrebným materiálom.
- Hotové výrobky: Odoberanie hotových výrobkov zo strojov a ich efektívne zaskladnenie.
- Zostatkové materiály: Odoberanie a zaskladnenie zostatkových materiálov z výroby.
- Označovanie skladových zásob: Precízne označovanie skladových zásob štítkami pre ľahkú identifikáciu.
- Príprava objednávok: Aktívna účasť na príprave a expedovaní objednávok.
- Balenie: Zodpovednosť za balenie tovaru v súlade s baliacimi predpismi.
- Informačný systém: Práca s čítačkami a systémom skladového hospodárstva pre efektívne spravovanie zásob.
- Logistika: Vykládka a zvoz materiálu do externého skladu.

Ak sa cítite byť správnym kandidátom pre túto pozíciu a chcete sa stať súčasťou našej rodinnej spoločnosti, neváhajte nám zaslať váš životopis a motivačný list. Tešíme sa na vašu reakciu!

Prácu v stabilnej a rodinne orientovanej spoločnosti.
Konkurenčné finančné ohodnotenie.
Príležitosti pre profesijný rast a rozvoj.
Podporu a zaškolenie v rámci tímu.
Prácu na plný úväzok s možnosťou dlhodobého zamestnania.

Práca v informačnom systéme, zameranom na skladové hospodárstvo a práca s čítačkou výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník / Expedient

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť pracovať v dvojzmennom režime.
Zodpovedný a precízny prístup k práci.
Schopnosť rýchlo sa učiť a adaptovať na nové procesy.
Skúsenosť s prácou v sklade je výhodou, ale nie nevyhnutnosťou.
Základné pochopenie práce s informačnými systémami.

REFIMA s.r.o. je slovenská výrobná spoločnosť. Špecializujeme sa na zákazkovú výrobu tesnení, samolepiacich a akustických prvkov, ochranných komponentov z plsti, peny, lepiacich pások a iných technických materiálov. Naše výrobky sú určené najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel. Sme mladý rozširujúci sa tím a veríme, že našim aktívnym prístupom a chuťou robiť veci čo najlepšie dokážeme, že aj slovenská rodinná spoločnosť môže byť silným hráčom na svetovom trhu. Máme radi otvorenosť, loajalitu a výsledky, ktoré nás tešia. Sme pyšní na to, že naše diely končia v autách značiek BMW, Audi, Mercedes, Škoda Auto, VW a ďalších v celej Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4780729  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac