Pracovník vo výrobe (Ref. č.: 05/2019)

REFIMA s.r.o.

Miesto práce
Považany
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
627 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a pracovitých ľudí do výroby, ktorí sa stanú súčasťou nášho výrobného tímu a budú sa podielať na plnení firemných hodnôt.

Náplň práce je nasledovná:
- obsluhovanie a sledovanie chodu výrobných strojov (rezanie, vysekávanie, laminovanie),
- nastavovanie parametrov výrobných strojov,
- plnenie strojov materiálom a odoberanie vyrobených komponentov,
- kontrolovanie vyrobených komponentov (vzhľadu, množstva a rozmerov),
- písomná evidencia vyrobeného množstva,
- ručná kompletizácia vyrobených komponentov (lepenie viacerých kusov dohromady, čistenie dielov od zvyškového materiálu),
- balenie, značenie a príprava finálnych výrobkov na expedovanie,
- podieľanie sa na prijímaní materiálových a tovarových zásob do skladu,
- podieľanie sa na umiestňovaní prijatých zásob do regálov a miest na to určených,
- označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami,
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu,
- podieľanie sa na vedení evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky,
- podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému,
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

- možnosť práce v stabilnej spoločnosti a mladom kolektíve, ktorého cieľom je dosahovať úspech, ktorý je úspechom každého z nás,
- príspevok na stravu nad rámec zákona,
- možnosť bezplatného vzdelávania,
- bonusový systém hodnotenia.

Vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať a dohodneme sa s nimi na ďalšom postupe, prípadne osobnom stretnutí.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.3.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vhodné najmä pre mužov - fyzicky náročnejšia práca,
- skúsenosti s obsluhou a údržbou strojov a el. zariadení,
- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať v 2 - zmennej prevádzke,
- technické a logické myslenie,
- lojálnosť,
- zodpovednosť,
- samostatnosť.

REFIMA s.r.o. je slovenská výrobná spoločnosť, zaoberajúca sa zákazkovou výrobou komponentov z textilných a penových materiálov a konvertovaním lepiacich pások. Naše produkty sú určené najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel. Hlavnou hodnotou našej spoločnosti je spokojnosť našich zákazníkov, ktorú dosahujeme vďaka spokojnosti našich zamestnancov, ktorí pristupujú k práci s maximálnym nasadením, zodpovedne a s prihliadnutím na maximálnu kvalitu a efektivitu práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Vieska 440
91626 Považany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kvetoslava Mrázová
Tel.: 0917 526 781
E-mail: poslať životopis
ID: 3598214   Dátum zverejnenia: 11.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   627 € + odmeny