Inžinier kvality

REFIMA s.r.o.

Miesto práce
Považany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad vstupnou, medzioperačnou a výstupnou kontrolou kvality,
- definovanie a aktualizácia kritérií pre kontrolu kvality,
- vytváranie a uvoľňovanie dokumentácie relevantnej pre kvalitu,
- spolupráca pri analýze príčin nezhôd a navrhovaní riešení pre zamedzenie ich vytvárania,
- riešenie reklamácií a vytváranie 8D reportov,
- vyhodnocovanie spôsobilosti procesov,
- koordinácia a moderovanie FMEA
- plánovanie a vykonávanie interných auditov (5S, audity výrobku, audity procesu) a v prípade potreby vykonávanie auditov u dodávateľov,
- príprava podkladov ku všetkým druhom auditov, zastupovanie firmy pri ich vykonávaní (interné audity, zákaznícke audity, certifikačné audity a pod.),
- kontrola a vyhodnocovanie účinnosti nápravných a preventívnych opatrení.

- práca v stabilnej slovenskej rodinnej spoločnosti,
- individuálny prístup,
- motivačný odmeňovací systém,
- stravné lístky v hodnote 4 Eur bez doplatku zamestnanca
- možnosť sebarealizácie.

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikačné zručnosti,
- zodpovednosť a samostatnosť,
- vyjednávacie a argumentačné schopnosti,
- technické a analytické myslenie.

REFIMA s.r.o. je slovenská výrobná spoločnosť. Špecializujeme sa na zákazkovú výrobu tesnení, samolepiacich a akustických prvkov, ochranných komponentov z plsti, peny, lepiacich pások a iných technických materiálov. Naše výrobky sú určené najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel. Sme mladý rozširujúci sa tím a veríme, že našim aktívnym prístupom a chuťou robiť veci čo najlepšie dokážeme, že aj slovenská rodinná spoločnosť môže byť silným hráčom na svetovom trhu. Máme radi otvorenosť, loajalitu a výsledky, ktoré nás tešia. Sme pyšní na to, že naše diely končia v autách značiek BMW, Audi, Mercedes, Škoda Auto, VW a ďalších v celej Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3481799  Dátum zverejnenia: 28.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € + odmeny