Obchodný manažer pre KE a PO kraj

REFAL Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Termín nástupu ASAP (okamžite po zaškolení).
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 eur.....dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a uzatváranie nových zmlúv
- vedenie rokovaní so zákazníkmi
- telefonická komunikácia so zákazníkmi
- získavanie informácií o zmenách na trhu vo zverenom regióne
- zaevidovanie spracovaných Zmlúv a návštev v internom programe
- vyjednávanie cien
- ladenie termínov, plánovanie trás
- práca v rámci regiónu
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- vypracovávanie ponúk v odpadovom hospodárstve
- príprava a uzatváranie obchodných zmlúv
- spracovanie podkladov k tvorbe plánov, a pod.
- zodpovednosť za plnenie stanoveného plánu predaja a aktivít vo zverenom regióne
- pravidelný reporting.

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- odpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny
- zamestnávateľom poskytované školenia za účelom ďalšieho vzdelávania sa
- pravidelné porady na podporu a riešenie stratégie obchodu
- firemné akcie
- služobné auto, mobil, počitač
- bezplatne ubytovanie v Košiciach

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti prenájmu, predaja a servisu pracovných plošín, VZV vozíkov, manipulátorov a doprava.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.3.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončená SŠ/VŠ ekonomického, elektrotechnického, príp. technického smeru
- prax v oblasti obchodu výhodou
- komunikačné, vyjednávacie schopnosti a príjemné vystupovanie
- organizačné schopnosti a zmysel pre obchod
- iniciatíva, tvorivý prístup k riešeniu problémov, orientácia na výsledok
- flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- tímový hráč
- vodičský preukaz typu B

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom pracovných plošín, VZV vozíkov, manipulátorov a doprava.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Člnková 38
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3621916   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 eur.....dohodou