Automechanik/Servisný technik pre pracovné plošiny, Ružomberok

REFAL PLOŠINY s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiac13 plat na konci roka, podľa dosiahnutého výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme servisného technika pre pracovné plošiny na pobočku Ružomberok

Náplň práce:
Servis - pracovných plošín GENIE, VZV vozíkov a manipulátorov
Pravidelné servisné prehliadky pracovných plošín, diagnostika a záručný servis
Vyhotovovanie servisných správ
Spolupráca s ostatnými kolegami
Riadne plnenie úloh z pokynov a príkazov nadriadeného
Miesto výkonu práce Košice

Podpora a zaučenie
Pravidelný finančný príjem
Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou
Tímová a priateľská spolupráca, príjemný kolektív
Pracovná doba - pondelok - piatok
Dni dovolenky sú preplácané
Pracovné oblečenie
Náradie
Pitný režim
Služobné auto
Mzdové navýšenie podľa hodnotenia nadriadeného
13 plat na konci roka, podľa dosiahnutého výsledku
Firemné akcie
Práca v úspešnej a silnej spoločnosti

Ak ťa pracovná ponuka zaujala pošli nám svoj životopis s fotografiou.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním tvojho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti Refal Plošiny s.r.o., dávaš súhlas k spracovaniu a uchovaniu tvojich osobných údajov podľa zákona 428 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Prax z oblasti servisu pracovných strojov - podmienka.

Prax z oblasti elektrických častí strojov a zariadení je výhodou.
Bude tvojou veľkou výhodou ak máš vzdelanie zamerané na elektrotechniku alebo hydromechaniku.

Od uchádzača vyžadujeme:

Prax v danej oblasti
Lojálnosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Pozitívny prístup k práci
Vodičský preukaz C- výhodou

Refal Plošiny s.r.o. patrí k vedúcim firmám v stavebnom odvetví v Košickom, Prešovskom a Žilinskom kraji pri prenájme stavebných strojov. Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastného know- how. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.
Adresa spoločnosti
Refal Plošiny s.r.o.
Člnková 38
040 01 Košice
ID: 4591110  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac