Reagujte bez životopisu

Fasádnik pre firmu vo Francúzsku

REEM FRANCE

Miesto práce
Paríž, Francúzsko
Termín nástupu
kedykoľvek
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacMzda je samozrejme vypočítaná podľa reálneho počtu odpracovaných hodin. Uvádzaná mzda je len orientačná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dvoch fasádnikov na prácu do Francúzska na pracovnú zmluvu. Ubytovanie a doprava sú zabezpečené, práca celoročne, plat cca 2500€ v čistom.
Hovoríme po slovensky.

Práca vo francúzskej firme, ale budete pracovat v kolektíve slovenských robotníkov a tlmočníkov, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.2.2021 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

fasádnik

Vodičský preukaz

B

Stavebná spoločnosť zameraná na stavbu drevodomov, pracujúca po celom Francúzsku.

Adresa spoločnosti

REEM FRANCE
16 rue Bois d'Orléans, Courte Soupe, Pierre Levée
77580 PIERRE LEVEE
Francúzsko

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 2741022  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac