Embedded C++ Engineer&Team Leader

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Slaný, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 100 000 Kč/měsícŠiroká škála benefitů (roční bonusy, kafeterie, 13. plat, 5 týdnů volna, Multisport, příspěvek na stravování, penzijní připojištění apod.) Benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce je opravdu velmi pestrá, mezi klíčové aktivity patří:

  • Vedení týmu čtyř vývojářů
  • Implementace, kódování a testování softwaru v jazycích C, případně C++, C#
  • Tvorba softwarových modulů
  • Návrh architektury softwaru, algoritmů a datových struktur
  • Spolupráce s produktovými manažery, vytváření a formulace interních požadavků na software
  • Konzultace návrhu hardware elektroniky
  • Komunikace a kooperace v týmu, prezentace a obhajoba výsledků práce, reportování

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Práci na unikátních embedded vývojových projektech pro nemocniční lůžka s celosvětovým dopadem
  • Příležitost vyvíjet a aplikovat nejmodernější technologie
  • Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • Nástup dle dohody
  • Možnost kombinace práce z domova a práce v kanceláři - více při osobním jednání
  • Široká škála benefitů (roční bonusy, kafeterie, 13. plat, 5 týdnů volna, Multisport, příspěvek na stravování, penzijní připojištění apod.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro stabilní a mezinárodní firmu, která vyvíjí a vyrábí precizní zdravotní přístroje s celosvětovým dopadem, hledáme nového kolegu či kolegyni, který nejenže se bude podílet na vývoji unikátních embedded projektů, ale také povede tým čtyř vývojářů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika, Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Embedded Vývojář

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a zkušenosti hledáme?

  • Dobrá znalost jazyka C, praxe ve vývoji softwaru pro embedded zařízení
  • Znalost algoritmizace a programovacích technik
  • Znalost elektroniky, schopnost číst a konzultovat elektrická schémata
  • Analytické schopnosti, zaměření na koncepční vývoj softwaru, flexibilita kódovacího stylu
  • Proaktivní přístup, trpělivost a schopnost metodicky vést tým
  • Středoškolské, ideálně vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektroniku/informatiku
  • Komunikativní znalost angličtiny

Co je výhodou?

  • Znalost platforem ARM Cortex, STM32, Eclipse/GNU-ARM, GIT
  • GCC toolchain, Win32 API, .NET, C++, C#

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4788230  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc