Rotordynamics Engineer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 90 000 Kč/měsícNabídka: Vynikající profesní růst a kariérní příležitosti v mezinárodním prostředí celosvětového lídra ve velmi vzrušujícím a rostoucím odvětví průmyslu Zajímavý balíček odměn vč. 13. a 14. platu 5 týdnů dovolené Společnost získává 13760 bodů do Cafeterie ročně Multisport karta Stravenky Penzijní nebo životní pojištění do 24 000 Kč/rok Jazyková školení zajišťovaná firmou Home office

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mise:

V rámci rozšíření týmu hledáme specialistu, který zastřeší podporu testovacích týmů plynových turbín, stejně jako sběr dat a úpravy produktů v 3D.
Rozsah zahrnuje návrh rotorů, ložisek a statických struktur motoru.
Úkoly budou sahat od vylepšení dané součástky až po design (nového) produktu.
Hlavním mise je zajistit, že produkty budou té nejlepší kvality ve spojení s úsilím výzkumu a vývoje, výroby a testovacího týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:

Vynikající profesní růst a kariérní příležitosti v mezinárodním prostředí celosvětového lídra ve velmi vzrušujícím a rostoucím odvětví průmyslu
Zajímavý balíček odměn vč. 13. a 14. platu
5 týdnů dovolené
Společnost získává 13760 bodů do Cafeterie ročně
Multisport karta
Stravenky
Penzijní nebo životní pojištění do 24 000 Kč/rok
Jazyková školení zajišťovaná firmou
Home office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Náš klient je mezinárodní společnost založená v Kalifornii v USA a je jedním z předních světových výrobců průmyslových plynových turbín. Mají bohatou historii dodávek špičkových produktů a poskytování prvotřídní podpory zákazníkům v 98 různých zemích.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Design Engineer

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Preferované kvalifikace:

Schopnost provádět koncepční a detailní návrhy v CAD nebo zkušenosti ProE/CREO
Znalosti/zkušenosti výrobními metodami ve strojírenství
Znalosti/zkušenosti s diagramy potrubí a přístrojů a vibračními systémy
Znalosti/zkušenosti s diagnostikou vibrací strojů a řešením problémů v testovacím prostředí
FEA Experience (přednostně ANSYS) pro provádění podrobné analýzy mechanických součástí
Plynulý anglický jazyk je nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4510583  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc