Technolog CNC obráběcích strojů

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Navrhování a zadávání výroby obráběcích přípravků
Programování od ladění programů po předání do sériové výroby
Znalost robotizace
Komunikace s výrobcem přípravků a zařízení
Provádění vzorkování
Vyhotovování podkladů pro sériovou výrobu
Příprava technické dokumentace, tvorba cenových kalkulací, časy cyklů
Provádění optimalizace stávajících obráběcích procesů
Spolupráce s výrobou a údržbou při řešení problémů s přípravky a stroji
Podílení se na analýze příčin vzniku zmetků a návrhu nápravných opatření
Účast na služebních cestách a školeních mimo firmu
Objednávání nástrojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní platové ohodnocení
Zázemí stabilní a moderní firmy
Zaměstnanecnké benefity
Možnost seberealizace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je celosvětově působící společností se sídlem ve švýcarském St. Gallenu.

Firma byla v ČR založena roku 1991 se zaměřením na slitiny hliníku pro díly karoserie, řízení a agregátů různých sérii především pro automobilový průmysl.

V rámci nové výrobní haly a projektů se otevřela pozice Technického Inženýra, jehož hlavní náplní bude navrhování a zadávání výroby obráběcích přípravků a následné předání do výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Průmyslová Automatizace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

Automotive

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání Technického směru
Plynulý AJ pro mezinárodní komunikaci
Praxi na obdobné pozici - ideálně 2 roky +
Znalost CAD, Solidworks
Orientace ve výkresové dokumentaci
Zkušenost z automotive velká výhoda
Řidičké oprávnění skup. B
Schopnost pracovat samostatně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4502163  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc