Embedded C/C++ Engineer - PLC

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 130 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Embedded programování řídicích jednotek v C a C++
Vývoj jejich funkčnosti - u nových i stávajících zařízení
Práce v týmu na klíčových projektech různých průmyslových odvětví se společenským přesahem
Spolupráce s vývojáři v týmu, testery a dalšími kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Spolupráce se silnou českou společností mezinárodního přesahu
Motivační finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
Příležitost kariérního růstu
Moderní a útulné pracoviště s dobrou dostupností v Praze
Flexibilní pracovní doba, včetně možnosti home-office
5 týdnů dovolené + sick days
Kafeteria a stravenky
Týmové akce - sport, grilování, hry, charitativní projekty a další
Osobní rozvoj, mentoring, jazykové kurzy
a mnohé další!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naším klientem je česká společnost, jenž si díky svým produktům, technologiím a jejich kvalitě získala příznivce po celém světe.

Její technologie lze uplatnit v mnoha různých průmyslových odvětvích jako například strojírenství, obnovitelné zdroje, námořnictví, telekomunikace a v řadě dalších.

I díky tomu si její produkty zamilovali klienti od zemí za "Velkou louží" po "zemi vycházejícího slunce".

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Průmyslová Automatizace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání IT nebo elektrotechnického oboru
Minimálně 3 roky praxe v embedded programování
Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
Výborná znalost programování v C / C++
Dobré znalosti práce v Python - velkou výhodou
Cit pro detail
Schopnost samostatné i týmové práce
Schopnost přijmout zpětnou vazbu a rozvíjet se
Přátelská a komunikativní osobnost se smyslem pro humor

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

REED je globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Pro více informací klikněte zde reedglobal.cz

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Byla založena v r. 1960 a od té doby se rozrostla na síť 450 poboček ve 8 zemích. V současnosti je největší rodinnou recruitment společností na světě. V České republice REED poskytuje profesionální poradenství pro uchazeče o zaměstnání již od r. 2008. Pobočky najdete v Praze a Brně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

ID: 4502145  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc