Technik pro analýzu životnosti produktu |40 000 – 55 000 Kč

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s excelem a technickou dokumentací? Mluvíte anglicky? Popsali byste se jako analytický typ, který neodejde od rozdělané práce?
Pokud jste odpověděli ano, tak se Vám bude líbit pozice Technika pro analýzu životnosti produktu, na které plně využijete své analyticko-technické dovednosti.

Na pozici Technika pro analýzu životnosti produktu budete:
- Pracovat s normami a technickou dokumentací
- Provádět analýzy (životního cyklu produktu, apod.), kalkulace, statistiky
- Určovat a kontrolovat ukazatele plynoucí z analýz
- Podílet se na tvorbě technických studií
- Spolupracovat s týmy napříč nadnárodní společností

Jako Technik pro analýzu životnosti produktu budete potřebovat:
- Vzdělání technického směru
- Angličtinu na komunikativní úrovni
- Pokročilou znalost MS Excelu
- Znalost němčiny výhodou (nikoliv nutností)

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Říkáte si, že tahle pozice je přímo pro Vás? Pak neváhejte a zašlete mi Vaše CV! Pobavíme se o Vás a Vašich možnostech a společně najdeme důvod proč se každý den těšit do práce.
Už teď se těším, až si spolu popovídáme,
Veronika Kopalová, REED – Engineering
+420 607 005 510 ; [email protected]

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžete se těšit na tyto benefity:
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat a roční bonus ke mzdě
- Příspěvek na dopravu
- Skvělý adapční a zaškolovací program
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Systém Cafeteria, stravenky, Active pass, jazykové kurzy a mnoho dalšího!

Informace o náboru

Proč Reed?
Jsme personální agentura Reed s více než 60 letou tradicí. Milujeme pondělky a naší hlavní devízou je spokojený kandidát. Nejdůležitější je najít pro Vás tu nejlepší pracovní příležitost na trhu.
Provedeme Vás celým procesem od A až po Z, poradíme Vám, jak úspěšně zvládnout pohovor na vysněnou pozici nebo Vám pomůžeme vyšperkovat Vaše CVčko.
Můžeme Vám nabídnout široké portfolio pozic a přátelský a otevřený přístup. Našim kandidátům opravdu nasloucháme a uděláme maximum pro to, abyste se na pondělky také vždy těšili.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost s přátelskou atmosférou, technicky zajímavým produktem a příležitostmi kariérního růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4494999  Dátum zverejnenia: 4.1.2023