Testovací inženýr v elektrotechnice/energetice

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Návrh nejvhodnější metody testování a následná realizace
- Vyhodnocování výsledků a jejich reportování na pravidelné bázi
- Hledání příčin případných defektů a navrhování řešení pro kolegy z výroby
- Péče o zařízení ve spolupráci s údržbáři
- Spolupráce s vývojáři v Česku i v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Jedinečná příležitost spolupracovat na vývoji významných projektů v silné mezinárodní firmě
- Hrubá mzda dle dosažených zkušeností 50.000 - 80.000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- SIM karta se zvýhodněným paušálem
- Cafeteria
- Závodní stravování
- Odměny za odpracovené roky
- Příspěvek na penzijní připojištění až 3% ze mzdy
- a mnohé další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naším klientem je společnost, jenž nabízí produkty, systémy, služby a inovativní řešení v oblasti energetiky a automatizace. Ucelené portfolio, které patří ke špičce v oboru, zahrnuje komplexní řešení pro výrobu, přenos a distribuci elektrické energie, včetně softwarových aplikací vyvíjených pro konkrétní potřeby zákazníků. Společnost klade důraz na technologie obnovitelných zdrojů energie a řeší zvyšující se požadavky zákazníků na modernizaci a digitalizaci energetických sítí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

ideálně 3 - 5 let

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření, podmínkou
- Ideálně 3-5 let praxe na podobné pozici
- Dobrá znalost anglického jazyka ústní i písemnou formou ( minimálně B2 )
- Technické myšlení a schopnost interpretace kolegům k dalšímu zprocesování
- Samostatnost i týmová práce
- Zodpovědnost a vytrvalost
- Cit pro detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4463578  Dátum zverejnenia: 9.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc