Komunikace a administrativa s italštinou

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mluvíte italsky a anglicky a chtěli byste oba jazyky aktivně používat v zaměstnání? Máte zájem o oblast financí a nebojíte se nových výzev? Právě nabíráme na pozici Komunikace a administrativa s italštinou. Zkušenosti nejsou třeba, pozice je vhodná i pro šikovné absolventy, kteří se nebojí nových výzev a hledají zaměstnání, kde by kromě svých jazykových znalostí využili i smysl pro detail a skvělé komunikační dovednosti.

Co bude náplní vaší práce?
• Zpracovávání a párování příchozích plateb s příslušnými fakturami
• Nastavování a přehodnocování kreditních limitů u nových a stávajících zákazníků ve spolupráci s pobočkou
• Denní telefonní komunikace se zákazníky a pobočkou v zahraničí
• Kontrola platební morálky zákazníků
• Reporting dle požadavků společnosti
• Zpracovávání reklamací od zákazníků
• Provádění měsíčních uzávěrek
• Podílení se na zlepšování stávajících procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené + sick days
• Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem 9:00-14:00
• Stravenky
• Multisport kartu, Flexi Pass příspěvek na volnočasové aktivity
• Příspěvek na životní/penzijní připojištění
• Zvýhodněný mobilní tarif
• Jazykové vzdělávání
• Možnost kariérního růstu
• Bezplatnou autobusovou dopravu z centra Brna až před bránu firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Italský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výborná úroveň češtiny nebo slovenštiny (C1+)
• Pokročilá úroveň italštiny (B2+)
• Komunikativní úroveň angličtiny (B1+)
• Dobré komunikační schopnosti
• Min. středoškolské vzdělání s maturitou
• Měli byste být pečliví, samostatní a zodpovědní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4461483  Dátum zverejnenia: 7.11.2022