Účtovník/čka

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihned/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava mesačnej a ročnej účtovnej závierky a daňového priznania, priznanie k DPH
• Zodpovednosť za komunikáciu s miestnym daňovým úradom, miestnym audítorom, správcom nehnuteľnosti
• Vystavenie mesačných faktúr za služby a odsúhlasenie
• Príprava záznamov prijatých faktúr včas a spracovanie platieb správnym postupom
• Spolupráca pri konsolidácii údajov a na zlepšovaní interných prevádzkových postupov

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silným postavením na trhu
• Možnosť väčšej miery home-office po dohode
• Dynamické prostredie popri spolupráci s talentovanými ľuďmi
• Potenciál pre ďalší kariérny rast
• Motivačné odmeňovanie a iné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Medzinárodná spoločnosť s rozsiahlou sieťou skladových a priemyselných nehnuteľností po celej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

• Minimálne 5 rokov relevantnej praxe v slovenskom účtovníctve, výhodou s priemyselnými nehnuteľnosťami
• Uprednostňujeme dobrú znalosť slovenčiny a angličtiny písaným a hovoreným slovom
• Skúsenosti s excelom a praktickými skúsenosťami s reportovaním
• Skúsenosť s programom Pohoda výhodou

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globálna spoločnosť zaoberajúca sa náborom a riadením talentov po celom svete. Bola založená v roku 1960 a od tej doby sa rozrástla na sieť 450 pobočiek v 8 krajinách. V súčasnosti je najväčšou rodinnou recruitment spoločnosťou na svete. Viac ako 55 rokov tréningu umožňuje našim lokálnym a medzinárodným recruitment špecialistom v 20 oboroch pomáhať ľuďom v rozvoji ich kariéry. V Českej republike REED poskytuje profesionálne poradenstvo pre uchádzačov o zamestnanie už od roku 2008. Pobočky, ktoré pokrývajú aj slovenských klientov nájdete v Prahe a Brne.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4417736  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac