Specialista internetového obchodu (copywriting, grafika, e-marketing, administrativa)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s Adobe Photoshop? Láká Vás copywriting, prostředí internetového obchodu a získání zkušeností v mezinárodní firmě? Do malého týmu u jednoho z našich brněnských klientů hledáme juniorního kandidáta, který nedostatek zkušeností vyváží skvělou energií, nadšením a komunikativní angličtinou.

Na této pozici budete mít na starosti:

- tvorbu textů na e-shop, někdy i jejich překlad z cizího jazyka. Často je budete upravovat tak, aby zněly dobře a atraktivně českému zákazníkovi (tady hledáme cit pro jazyk),