30 000 - 32 000 CZK

HR Officer s němčinou (slovenština výhodou) - skvělá příležitost získat zkušenost v HR!

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť zkusit HR, ale všechny nabídky na HR vyžadují zkušenosti nebo se vztahují jen na recruitment? Mluvíte německy alespoň na úrovni B1/B2? Hledáte dynamické prostředí, malý kolektiv a pestrou náplň práce? Pak hledáme právě Vás!

Co práce obnáší?
• zabezpečení náborových postupů ve firmě vč. přípravy, zveřejňování a vyhodnocování personální inzerce a související administrativy
• organizace školení a firemních akcí
• komunikace s uchazeči o práci, zaměstnanci, dodavateli, s prodejnami v síti, s mateřskou a sesterskými společnostmi
• vedení samostatných projektů, například spolupráce se školami

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

13. plat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžete očekávat?

• hrubou měsíční mzdu po zaškolení 32.000,- Kč
• 13. plat
• 5 týdnů dovolené
• 3x ročně boty dle vlastního výběru zdarma
• zaměstnanecké slevy, multisport karta a další benefit
• vstupní a návazná školení
• firemní akce
• příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou (přesto se zázemím velké a stabilní společnosti)
• smlouvu na dobu určitou - 1 rok

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Známá německá společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co hledáme?

• komunikativní němčinu (ideálně na úrovni B1), slovenština je výhodou
• výborné vyjadřovací, komunikační a organizační dovednosti
• předchozí zkušenost v administrativě, případně v oblasti lidských zdrojů
• MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

REED je globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Pro více informací klikněte zde reedglobal.cz

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Byla založena v r. 1960 a od té doby se rozrostla na síť 450 poboček ve 8 zemích. V současnosti je největší rodinnou recruitment společností na světě. V České republice REED poskytuje profesionální poradenství pro uchazeče o zaměstnání již od r. 2008. Pobočky najdete v Praze a Brně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1, Nové Město

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Hanelová
Tel.: +420778885854
E-mail: poslat životopis
ID: 3785335   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   13. plat