.NET Developer (Olomouc)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Návrh, vývoj a integrace SW pro oblast sofistikovaných medicínských zařízení
• Zpracování požadavků zákazníka, návrh řešení a designu SW na míru
• Možnost podílení se na vývoji mobilních aplikací
• Realizace projektů s celosvětovým dosahem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na různorodých projektech
• Každodenní kontakt s moderními technologiemi
• Pružnou pracovní dobu
• Moderní pracovní prostředí a přátelskou atmosféru
• 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky, příspěvek na pojištění, sportovní akce a multisportkartu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

V návaznosti na otevření nové pobočky v Olomouci hledá REED pro svého dlouhodobého klienta talentované .NET developery.
Náš klient je stabilní IT firma s dlouholetou historií, odborníky ve svém oboru a mezinárodními úspěchy v oblasti vývoje a testování software pro rozmanité oblasti medicíny, letectví či průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Vývoj SW

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Alespoň 1 rok zkušeností s programováním v jazyce C# (.NET)
• Znalost prostředí Visual Studio
• Zkušenosti s MS SQL
• Vystudoval/a jste SŠ nebo VŠ technického směru
• Ovládáte češtinu/slovenštinu a domluvíte se i anglicky (level B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3170787  Dátum zverejnenia: 25.8.2017