Recruitment Researcher – máš po škole a hledáš práci ?

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Studuješ vysokou školu nebo máš po státnicích a hledáš práci? Máš rád/a komunikaci s lidmi,zároveň si nedokážeš představit práci v call centru se sto lidmi okolo? Práce v recruitmentu je primárně o intenzivní komunikaci s kandidáty a s klienty. Dennodenně budeš v kontaktu s kandidáty, zjišťovat jejich zkušenosti a požadavky na nové pracovní místo. Nejsme masová agentura, proto s kandidáty udržujeme dlouhodobý kontakt a pravidelně je informujeme o volných pracovních místech.
Pozice Researcher je otevřená, neboť se neustále rozrůstáme. Na pozici budeš hledat kandidáty primárně na pracovní pozice v oblasti zákaznického servisu, účetnictví, HR, logistiky a administrativy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
* pohodový mladý tým, týmovou spolupráci, motivujíci prostředí
* flexibilní pracovní dobu, důležité jsou výsledky tvé práce
* kancelář v centru Prahy – přímo ve Slovanském domě
* detailní přehled o pracovním trhu, uvidíš pod "pokličku" mnohých společností
* možnost mluvit se zajímavými lidmi každý den a rozširovat si obzory
* stravenky v hodnotě 90 CZK, flexi passy, Multisport kartu, příspěvky na jazykové kurzy,...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

REED - Globální společnost se zabývá náborem a řízením talentů po celém světě. Byla založena v r. 1960 a od té doby se rozrostla na síť 460 poboček ve více než 14 zemích. V současnosti je největší rodinnou společností na světě. Více než 55 let tréninku umožňuje našim lokálním a mezinárodním recruitment specialistům pomáhat lidem v rozvoji jejich kariéry. V České republice REED poskytuje profesionální poradenství pro uchazeče o zaměstnání již od r. 2008. Pobočky najdete v Praze a Brně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše požadavky:
* absolvent VŠ/student posledního ročníku VŠ
* zkušenost v oblasti HR, zákazníckého servisu nebo obchodu výhodou, nikoli podmínkou, všechno tě
naučíme
* anglický jazyk na pokročilé úrovni, neboť budeš denně komunikovat v angličtině
* výborné komunikační dovednosti
* schopnost vyhledávat informace na sociálních sítích a webu
* chuť se dále vzdelávat a pracovat na sobě
* pečlivost, která je potřeba k administrativním úkonům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3115697  Dátum zverejnenia: 24.8.2017