Back office pro slovenský trh

REDA a.s.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • starost o svěřené portfolio slovenských firemních zákazníků
  • obchodní jednání se stávajícími zákazníky – cenové nabídky, zpracování zakázek v systému, zpracování reklamací, zpracování podkladů, související reporting
  • kontakt se stávajícími zákazníky – telefon, mail, osobně v prostorách společnosti

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • samostatnost
  • komunikaci ve slovenském jazyce (rodilý mluvčí)
  • komunikativní a vstřícné jednání
  • dlouhodobou spolupráci
  • znalost MS Office (zejm. Outlook, Excel)
  • práci v rozmezí 8 - 17 nebo 9-18h s hodinovou obědovou pauzou

UVÍTÁME:

  • zkušenost ze zákaznického centra, call centra či obchodního oddělení
  • alespoň základní komunikativní znalost anglického jazyka
  • nástup dle vašich možností, nejlépe ihned

CO ZA TO NABÍZÍME:

  • motivační mzdu vč. pravidelných bonusů
  • notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování ve vlastní kantýně
  • moderní pracovní zázemí s veškerou dostupnou podporou
  • přátelské a nápomocné kolegy v rámci týmu i mimo něj
  • úvodní zaškolení ze strany zkušených kolegů a nadřízených
  • 5 týdnů dovolené
  • kariérní růst
  • teambuildingové akce v zahraničí

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4000717  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc