Sieťotlačiar / tlačiar (Ref. č.: Sieťotlačiar)

REDA s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
31.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Po vzájomnom predstavení sa vzájomne dojednáme aj na zaujímavej dohode.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

REDA je na trhu už 24 rokov a za ten čas sme vytvorili vo firme priateľskú a pokojnú atmosféru rodinného podniku. A to je niečo čo nenájdete tak ľahko.

Portfólio spoločnosti obsahuje krásne štýlové a značkové produkty, z ktorých tvoríme podporu predaja pre podnikateľské subjekty tlačou loga a informácií o aktivitách spoločnosti.

Hľadáme teda kandidáta (m/ž) na pozíciu: sieťotlačiar / tlačiar.

Sieťotlač je jedna z našich produkčných technológií . Spolu s dnes zabehnutými technológiami (UV tlač, laserové gravírovanie, flex, flock, print&cut ploter, transfer, tampónová tlač ) vytvára kompaktnú ponuku štandardných technológií .

Hľadáme šikovného sieťotlačiara(-ku) so serióznym záujmom o kvalitne a pružne odvedenú prácu, za ktorú ponúkame primerané viaczložkové odmeňovanie. Hľadáme osobu, pre ktorú je táto práca tak trochu aj hobby a nie len zamestnaním. Mal by to byť šikovný a pracovitý človek s dôrazom na už získanú prax v problematike, mysliaci 2 kroky dopredu, zároveň flexibil ochotný sa rýchlo učiť novým technikám, materiálom a technológiám.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky je výhodou, ale nie podmienkou
- obsluha sieťotlačiarenského stola, karusel, príprava tlače od miešania farieb, cez osvit po nastavenie sít.(kompletná produkcia)
- chuť získavať nové poznatky z oblasti tlače dobré komunikačné schopnosti s interným prostredím – tímom obchodníkov, grafikov a skladu,
- vysoké pracovné nasadenie

- práca v stabilnej spoločnosti s 24 ročnou tradíciou
- množstvo moderných technológií a ďalšie sa nakupujú
- odborný rast
- úvodné a priebežné zaškolenia, teambuildingy
- samostatná a dynamická práca
- motivačný systém hodnotenia – na základe výkonu a kvality práce
- poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone zamestnania,
- zdravotná starostlivosť - pravidelné preventívne prehliadky.

Uchádzači môžu očakávať transparentné a korektné výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Dôležitá je prax, nie vzdelanie

- podporuje a motivuje ho vlastný výkon a rád sa učí novým technológiám
- cit v rukách
- akceptuje, ze koniec pracovnej doby je vtedy, keď sú hotové zákazky,
- časová flexibilita (v prípade potreby a počas sezóny)
- min. 3 ročná prax v odbore vítaná
- orientácia na vysoké ciele a výkon
- kreativita pri riešení problémov, samostatnosť, schopnosť prevziať zodpovednosť,

REDA s.r.o. je spoločnosť, so stabilným popredným podielom na trhu reklamných a propagačných predmetov (od roku 1993) vďaka svojim skúsenostiam, kvalite a dobrému menu (ISO 9001:2011, ocenenia od NIC SR - Bonitná firma, Stabilná firma). Poskytujeme okrem predaja reklamných predmetov a ich tlače vlastnými technológiami aj poradenstvo a všestrannú starostlivosť o zákazníka na celom území Slovenska.

Sme dobrý kolektív lojálnych pracovníkov a takého hľadáme aj teraz. Možno ste ním práve Vy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REDA s.r.o.
Galvaniho 16
82104 Bratislava
ID: 3155904   Dátum zverejnenia: 9.8.2017