Obchodník, Manažér, Podnikateľ?

Red Finance Group s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete si predstaviť, že máte produkt, ktorý potrebuje každý?
Máte skúsenosti s prácou s klientom alebo predajom a chcete v tom napredovať? Dáme Vám príležitosť zarobiť bez hraníc. Je už úplne na vás koľko úspešných obchodov zvládnete uzavrieť.

Aktívne vyhľadávanie klientov a následná starostlivosť o nich
Starostlivosť o zverené klientske portfólio
administratívna práca
dôkladná analýza potrieb klienta

vstupný bonus 1200-5000 Eur
U nás sa stávate podnikateľom a pracujete sami na seba. Ste pánom svojho vlastného času. Od toho sa bude odvíjať aj vaša finančná odmena.
práca z domu
výberový pohovor online

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia, ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
Dobré prezentačné schopnosti s cieľom pochopiť potreby klienta
vytrvalosť
chuť sa učiť
samostatnosť
zodpovednosť

Viete si predstaviť, že máte produkt, ktorý potrebuje každý? Našim spolupracovníkom a klientom ponúkame prémiové riešenia vo financiách a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Red Finance Group s. r. o. Je spolupracujúca pobočka na Slovensku pre Švajčiarsku spoločnosť s viac ako 150 ročnými skúsenosťami.
ID: 4410357  Dátum zverejnenia: 24.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac