Finance Trainee

Red Bull Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel/a by si sa hlbšie ponoriť do účtovníckych a súvisiacich administratívnych tém a stať sa súčasťou sveta Red Bull? Máš zmysel pre detail, baví ťa účtovníctvo a rozumieš mu aspoň na teoretickej úrovni? Rád/a pracuješ na svojich silných stránkach a posúvaš veci o krok vpred? Rád/rada sa učíš nové veci a hľadáš si inšpiratívnu prácu popri štúdiu?

Presne takého parťáka/parťáčku hľadáme – posilu do nášho finančného tímu na pozícií Finance Trainee. Nahliadneš do firemného diania pri evidencii faktúr a vyúčtovaní. Hľadáme študenta/tku na dlhodobú spoluprácu a predstavujeme si to v nastavení 40hod/mesačne.

ZODPOVEDNOSTI

#Financie a účtovníctvo

Budeš dôležitou súčasťou našej účtovníckej posádky – medzi tvoje pravidelné úlohy bude patriťkontrola správnosti údajov na faktúrach, ich „parkovanie“ (áno, čítaš správne) a takisto aj kontrola a evidencia vyúčtovaní za služobky a iných služobných výdavkov našich kolegov. Naučíme ťa pripravovať podklady pre Štatistické vykazovanie a NBS a budeš nám pomáhať s prípravou podkladov pre platby. Ak bude potrebné niečo prezistiť alebo doplniť, budeš komunikovať s našimi dodávateľmi a/alebo kolegami.

#Podpora a flexibilita

Máš vysoké pracovné nasadenie a proaktívny prístup k riešeniu problémov je to, čo máš prirodzene vo svojej DNA. Stresu odolávaš s úsmevom a na svet sa pozeráš pozitívne. Chceš tvoriť silný tím spolu s ostatnými členmi oddelenia. Sem-tam sa môže stať, že budeme potrebovať výpomoc na recepcii, kde sa budeš podieľať na tom, aby všetko v našom office fungovalo tip-top a všetci sa cítili príjemne.

Flexibilná pracovná doba

Byť súčasťou výnimočnej Red Bull kultúry

Možnosť učiť sa a rásť v oblasti účtovníctva a administratívy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Si študent/ka vysokej školy – ideálne v 2.-4. ročníku

Máš užívateľskú znalosť MS Office

Rád/rada pracuješ s číslami a analyzuješ ich, detailnosť a precíznosť je tvoje druhé „ja“, znalosť podvojného účtovníctva je veľké plus

Ovládanie systému SAP je výhodou, no nie je podmienkou

Si flexibilný/á a máš chuť sa učiť nové veci

Si samostatný/á a nebojíš sa prebrať si zodpovednosť za zverené úlohy

Rozumieš a vieš sa dohovoriť po anglicky (úroveň B1)

Red Bull nie je len výrobcom energetického nápoja, vytvára tiež projekty v oblasti športu a kultúry, podporuje športovcov, umelcov a ďalšie zaujímavé osobnosti. Väčšina zamestnaní energiu berie, práca u nás Vám ju dá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795339  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.