Red Bull Student Marketeer Bratislava

Red Bull Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
05/2023
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ bonusy, platový rast

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa Red Bull svet? Cítiš tie vzrušujúce emócie adrenalínu a nadšenie vždy, keď sa dostaneš do kontaktu s našou plechovou, či s naším brandom? Chceš začať kariéru v Red Bulle alebo hľadáš len flexibilnú a inšpiratívnu prácu popri štúdiu? Pre teba je náš kreatívny program Red Bull Ambasádorov ušitý ako na mieru. Pripoj sa k nám a zaži každodennú inšpiráciu Red Bull sveta, staň sa Red Bull Student Marketeerom a kľúčovým členom nášho marketingového oddelenia. Zo svojej pozície Red Bull Student Marketeera budeš budovať imidž značky, vytvárať obchodné stratégie, viesť marketingové projekty, koordinovať eventy a ďalšie spotrebiteľské aktivácie s cieľom osloviť a zaujať našich konzumentov. Budeš pomáhať upevňovať a ďalej rozvíjať pozíciu Red Bull vo svojom okolí a na svojej škole. Neminie Ťa spolupráca so športovcami, opinion leadermi a osobnosťami slovenskej kultúrnej scény. Staň sa ambasádorom vo svojom meste a získaj krídla pre seba i celý kampus. Tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť! V Red Bulle veríme, že každý z nás je iný, jedinečný a každý má svoj talent, ktorý je potrebné rozvíjať. Nehľadáme určitý, či jediný typ človeka, máme radi individuálne odlišnosti. Čo nás však spája je pozitívny prístup, chuť sa rozvíjať a pracovať na niečom, čo dáva zmysel!

Zodpovednosti, ktoré ti zveríme:

ORGANIZAČNÉ SCHOPNOSTI

Aktivity spolkov, študentské koncerty až po tie najlepšie akcie na škole, si vždy pri tom a na čele. Dokážeš si získať pozornosť a máš energie na rozdávanie. Veci vieš zvládnuť od A do Z, vrátane zásahu na sociálnych sieťach. Buduj povedomie o značke na svojom kampuse a nechaj študentov v tvojom meste ochutnať svet Red Bull plnými dúškami.

KREATIVITA

Neustále niečo vymýšľaš a máš chuť realizovať svoje nápady. Chceš tvoriť a strhneš k tomu aj ľudí vo svojom okolí. Si stále v centre diania a často aj o krok vpred. Kreativite sa medze nekladú a ako Student Marketeer máš nekonečnú možnosť využiť svoj potenciál na 100%.

FLEXIBILITA

Škola pre teba nie je všetko a tvoj deň nemá hranice. Dokážeš fungovať, keď je potreba, každý deň má iný režim. Chceš sa učiť nové veci, objavovať nové obzory a neustále sa zlepšovať. Sám/a seba poznáš najlepšie a vieš, čo ti vyhovuje, a preto si prácu môžeš naplánovať podľa seba.

ŠTUDENTSKÝ ŽIVOT

Máš prehľad o dianí na univerzite ale aj mimo nej? Rád/a spoznávaš nových ľudí. Dokážeš vyhľadávať zaujímavé príležitosti a si pripravený/á na každú otázku, nielen ohľadom zloženia našej plechovky? Baví Ťa vysokoškolský život a vieš využiť všetky možnosti, ktoré štúdium ponúka? Štúdium nemusí byť len o sedení v lavici alebo v univerzitnej knižnici, Ty hľadáš niečo viac. Tvoja kancelária bude univerzita a jej potenciál môžeš naplniť práve Ty.

TÍMOVÝ DUCH

Lietaš s radosťou z akcie na akciu a stretávaš nových ľudí? Máš energie na rozdávanie a si tímový hráč, čo vie, že prihrávka je rovnako dôležitá ako strela? Bude to znieť okrídlene, ale potom si presne náš človek. Pridaj sa k nám a nakopni svoju kariéru už na škole. Staň sa Red Bull Student Marketeerom a získaj krídla pre seba aj svoju univerzitu.

  • práca v mladom kolektíve
  • neustála zábava
  • flexibilná pracovná doba
  • práca vo výnimočnom tíme
  • dostupná práca počas vysokej školy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Si študent/ka vysokej školy. Najlepšie minimálne s 2 rokmi zostávajúcimi do konca štúdia.

Máš vodičský preukaz typu B

Si charizmatická, pozitívna a otvorená osobnosť

Rád sa pri každej príležitosti spájaš so zaujímavými ľuďmi

Žiješ aktívnym študentským životom a poznáš univerzitu, mesto a región, vrátane známych aj menej známych študentských miest

Máš kreatívneho a podnikateľského ducha v kombinácii s výrazným zmyslom pre zodpovednosť a veľkou iniciatívou

Dokážeš skĺbiť čiastočný úväzok so štúdiom a ideálne byť občas k dispozícii aj vo večerných hodinách a cez víkendy

Máš záujem o získavanie nových znalostí najmä v oblasti marketingu, vyjednávania a predaja

Bavia ťa sociálne siete

Máš nadšenie pre značku a produkt Red Bull

Red Bull nie je len výrobcom energetického nápoja, vytvára tiež projekty v oblasti športu a kultúry, podporuje športovcov, umelcov a ďalšie zaujímavé osobnosti. Väčšina zamestnaní energiu berie, práca u nás Vám ju dá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: CC Team SK
E-mail: poslať životopis
ID: 4546629  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.