Logo Red Bear s.r.o.

Pracovník na predajni s alkoholom

Red Bear s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu dobre naladených mladých ľudí hľadáme človeka, ktorý k nám zapadne a bude spoločne s nami rozvíjať spoločnosť v tímovom duchu a v dobrej nálade.

Ak máte radi prácu s ľuďmi a komunikácia je pre Vás radosť, táto pracovná ponuka je presne to, čo hľadáte.

Ako bude Vaša pracovná náplň v bežný deň v našej spoločnosti vyzerať:

  • Starostlivosť o prestížny vzhľad predajne (udržiavanie poriadku a čistoty)
  • Práca s pokladňou a sledovanie zásob produktov
  • Poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkmi
  • Riešenie problémov vzniknutých v styku so zákazníkmi (reklamácie)
  • Aktívna ponuka a predaj alkoholových produktov zákazníkom
  • Získavanie a udržiavanie zákazníckeho orientovaného prístupu

Práca na pozícii skvelého predavača zahŕňa:

  • otváracie hodiny od 10.00 do 18.00
  • Hmotná zodpovednosť

Z našej spoločnosti sa ti nebude chcieť odísť, pretože ponúkame:

  • Pravidelné školenia v obore
  • Kariérny rast
  • Mladý dynamický kolektív
  • Pravidelné zvyšovanie benefitov a mzdy pre zamestnancov
  • Jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Aktívny prístup so zmyslom pre detail
  • Time management
  • Tímová práca
  • Základy z pokladničného systému
  • Dobre komunikačné zručnosti
  • Ochota učiť sa
  • Flexibilita
  • Pozitívny prístup k práci so zákazníkmi
  • Predajné zručnosti

Slovenská spoločnosť, pôsobica aj za hranicami, ktorá je na trhu s alkoholom už viac ako 10 rokov. Firma je importérom aj exportérom. Obhospodarujeme maloobchod aj veľkoobchod. Našimi klientami sú koncoví zákazníci aj veľkosklady. Okrem štandardnej ponuky radi objavujeme nové chute a vône v destilátoch, či už sú to whiskey, rumy, vodky a ďalšie. Sme malý a svieži kolektív, v ktorom si vieme pomôcť a rýchlo sa dohodnúť. Dobrá nálada a pohoda je pre nás dôležitá. Nápady a vývoj spoločnosti riešime v kolektíve spolu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 4809978  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac