Farmaceut/Farmaceutka

Red Angel s.r.o.

Miesto práce
Riazanská 59, 831 03 Bratislava 3
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 1 človeka do nášho tímu na kumulovanú (kombinovanú) pracovnú pozíciu:
„lekárnik/lékárnička (alebo farmaceutický laborant/farmaceutická laborantka) a asistent/asistentka distribúcie produktov značiek Biomineral D6 a Aura-Soma“ na pracovný úväzok 5 a viac hodín denne.

Sme lekáreň, ktorá sa zameriava najmä na holistický spôsob liečenia, samoliečenia a starostlivosti o zdravie.

Práca v našej lekárni si vyžaduje dlhodobé, intenzívne a sústavné vzdelávanie aj vo voľnom čase. Preto je nevyhnutná osobná motivácia vzdelávať sa nakoľko nie sme bežnou komerčnou lekárňou (hoci poskytujeme aj klasický lekárenský sortiment).

Profesionálny rast a sústavné vzdelávanie v oblasti naturálnej a holistickej starostlivosti o zdravie.

Žiadosť, motivačný list a životopis s uvedením referencií a skúseností v zmysle požadovaných schopností pre danú pozíciu posielajte elektronicky na adresu: kristina@vickywall.sk do 1. 4. 2018.

Na osobné stretnutie budeme pozývať iba tých uchádzačov a tie uchádzačky, ktorých profil zodpovedá požiadavkam na túto pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.4.2018 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia (Farmaceutická fakulta). Hľadáme 1 človeka do nášho tímu na kumulovanú (kombinovanú) pracovnú pozíciu: „lekárnik/lékárnička (alebo farmaceutický laborant/farmaceutická laborantka) a asistent/asistentka distribúcie produktov značiek Biomineral D6

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Fakturácia - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vysokoškolské vzdelanie v odbore farmácie alebo stredoškolské vzdelanie v odbore farmaceutický laborant
• záujem o naturálne a holistické spôsoby liečenia a starostlivosti o zdravie
• schopnosť dobre pracovať v tíme, konkrétne v dynamickom kolektíve
• zodpovednosť a komunikatívnosť
• pripravenosť neustále sa učiť nové informácie
• aktívny prístup k práci
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni vítaná
• vodičské oprávnenie typu B vítané
• používateľská znalosť MS Office na pokročilej úrovni (Word, Excel, Outlook)
• prax v oblasti administratívy, fakturácie a účtovníctva je vítaná
• profesionálne vystupovanie smerom k zákazníkom
• ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
• empatia
• spoľahlivosť
• flexibilita
• prax v lekárni za tárou je vítaná

Verejná lekáreň, ktorá sa zameriava najmä na holistický spôsob liečenia, samoliečenia a starostlivosti o zdravie.

Práca v našej lekárni si vyžaduje dlhodobé, intenzívne a sústavné vzdelávanie aj vo voľnom čase. Preto je nevyhnutná osobná motivácia vzdelávať sa, nakoľko nie sme bežnou komerčnou lekárňou (hoci poskytujeme aj klasický lekárenský sortiment).

Riazanská 59
831 03 Bratislava 3

Kontakt

ID: 3306948   Dátum zverejnenia: 9.2.2018