Customer Implementation & service

RECY SYSTEMS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacOdmena za prácu dohodou, základná mzda je uvedená len orientačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme externého spolupracovníka na implementáciu nášho informačného systému pre odpadové hospodárstvo v Maďarskej republike. Vyžadovaná znalosť skladového hospodárstva, výhodou sú znalosti v odpadovom hospodárstve a v účtovníctve.
Znalosť maďarského a nemeckého jazyka je nevyhnutná. Spolupracovník bude komunikovať s našimi maďarskými zakázníkmi, zavádzať a školiť náš informačný systém a spracovávať pre nás požiadavky zákazníkov. Jedná sa o dlhodobú externú spoluprácu pre našu materskú firmu v Mníchove.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

skladové hospodárstvo, odpadové hospodarstvo, IT

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme pobočka medzinárodnej spoločnosti RECY SYSTEMS AG v rámci skupiny AMSC Group (www.amcsgroup.com), zaoberajúca sa vývojom informačných systémov v oblasti erp, skladového hospodárstva, finančného účtovníctva, logistiky, mobilných aplikácii a pod., so zameraním na rôzne recyklačné medzinárodné firmy. www.recy-systems.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4037436  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac