Programátor .Net, C#

RECY SYSTEMS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Alexandra Rudnaya 21, Žilina
Termín nástupu
aj ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu v Žiline kolegov, ktorí s nami budú spolupracovať na projektoch vývoja softvéru pre našich medzinárodných zákazníkov pôsobiacich prevažne v oblasti recyklácie. Zameriavame sa na softvér skladového hospodárstva, finančného účtovníctva, logistiky a pod., ktoré Vám radi predstavíme. Sme firma, v ktorej komunikujeme otvorene, na rovinu a vážime si každého jednotlivca ako osobu.

• Odborná podpora zo strany skúsenejších členov tímu
• Práca s výkonnými a modernými technológiami
• Parkovné miesta v blízkosti kancelárie
• Možnosť home office-u
• Priateľská pracovná atmosféra
• Neformálne pracovné prostredie
• 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
Microsoft SQL Server, T-SQL - Pokročilý

• Min. posledne 2 roky programovanie v C#
• Znalosti a skúsenosti so C#, .NET, T-SQL
• Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
• Ochota cestovať na služobné cesty do materskej firmy v Mníchove
• Spoľahlivosť, dôslednosť a zodpovednosť

Sme pobočka medzinárodnej spoločnosti RECY SYSTEMS AG v rámci skupiny AMSC Group (www.amcsgroup.com), zaoberajúca sa vývojom informačných systémov v oblasti erp, skladového hospodárstva, finančného účtovníctva, logistiky, mobilných aplikácii a pod., so zameraním na rôzne recyklačné medzinárodné firmy. www.recy-systems.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3698391  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac