Obchodní zástupce pro Slovensko - oblast strojírenství/stavebnictví

Recrutech s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 300 - 2 400 EUR/měsícměsíční bonusy z tržeb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou českou firmu dominující na evropském trhu v oblasti vývoje, výroby a dodávek přídavného zařízení strojů pro výrobce stavebních, těžebních a zemědělských strojů, hledáme Obchodního zástupce pro Slovensko!

Náš klient je rodinná firma z Královéhradeckého kraje v ČR, stabilně působící na trhu již od roku 1994. Jedná se o zakázkovou výrobu s vlastním konstrukčním a technickým oddělením, dobře známou ve svém oboru pro vysokou kvalitu dodávaných výrobků.

Na této pozici budete mít na starosti péči o stávající zákazníky po celém Slovensku, stejně jako budete hledat zákazníky nové. Zákazníci jsou jak z řad B2B, tak B2C, jsou to jak velcí distributoři, tak koncoví uživatelé.

Jedná se o kombinaci práce v terénu a z domova, během zaškolování se počítá s častější účastí ve firmě, poté pouze několikrát do roka. Součástí pozice je i účast na veletrzích na Slovensku či v zahraničí.

Očekáváme:

  • Vzdělání/zkušenosti z oblasti strojírenství nebo stavebnictví
  • Obchodní zkušenosti velkou výhodou
  • Výborné komunikativní a prezentační dovednosti
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská znalost MS Office

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Vysoká flexibilita, vlastní organizace pracovní doby
  • Měsíční bonusy z tržeb
  • Stravenky
  • Kvalitní zaškolení a další průběžné vzdělávání
  • Účast na veletrzích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Náš klient je rodinná firma z Královéhradeckého kraje v ČR, stabilně působící na trhu již od roku 1994. Jedná se o zakázkovou výrobu přídavného zařízení strojů s vlastním konstrukčním a technickým oddělením, dobře známou ve svém oboru pro vysokou kvalitu dodávaných výrobků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

obchod/strojírenství/stavebnictví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně - konzultační společnost, zprostředkování zaměstnání

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: David Decsy
Tel.: +420603805353
E-mail: poslat životopis
ID: 4813263  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/měsíc