Java Developer

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
3 000 - 7 500 EUR/mesiacTPP (3000 - 4500€) Živnosť (max. 360€/MD)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť vyvíjajúcu SW riešenia pre klientov v oblastiach telekomunikácií a bankovníctva hľadáme nových kolegov na pozíciu Java Developera. Pozícia je viac zameraná na medior /senior uchádzačov, avšak určite vieme nájst uplatnenie aj pre menej skúsených kandidátov.

Využívané technológie:
Java, Spring, Microservices, BPMN, Docker, Cubernetes, AWS, Gitlab, API, JIra ...

- Vývoj aplikácií v Scrume -SAFe ( napr. platobné systémy , vývoj CRM, systémy pre efektívne riadenie budov .... )
- Možnosť výberu zamerania (v kombinácií so skúsenosťami)
- Analýza požiadaviek od zákazníka

- Možnosť práce formou Home office
- Cafeteria - individuálne finančné benefity
- Školenia a príležitosti na osobný rozvoj
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Extra dovolenka
- Ročný bonus
- Možnosť TPP aj živnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Náš klient je nadnárodná telekomunikačná spoločnosť, ktorá patrí medzi najvýznamnejších zamestnávateľov na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Spring - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 4120929  Dátum zverejnenia: 7.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac