Sales Coordinator

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 600 - 2 000 EUR/mesiacMzda závisí od predchádzajúcich skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme voľné pracovné miesto pre Sales Coordinatora! Hľadáme človeka, ktorý sa bude venovať nasledujúcim úlohám:

- Starostlivosť o vybrané portfólio zákazníkov, pre ktorých budeš prvým bodom kontaktu

- Vytváranie cenových ponúk pre zákazníkov podľa ich požiadaviek

- Evidencia a následné spracovanie objednávok pre dosiahnutie čo najlepšej spokojnosti zákazníkov

- Sledovanie stavu objednávok a v prípade potreby riešenie reklamácií

- Aktívna komunikácia so zákazníkmi a internými oddeleniami spoločnosti v anglickom jazyku

- Rôzne administratívne práce, ktoré k nemu patria

- Tvorba reportov v MS Excel

Ak ťa táto práca zaujala, tak sa môžeš tešiť na nasledujúci typický deň:

- Budeš sa venovať starostlivosti o portfólio zákazníkov, vytváraniu cenových ponúk a spracovávaniu objednávok

- V prípade potreby budeš riešiť reklamácie

Ďalšie príklady typickej náplne práce pre Sales Coordinatora:

- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a príležitostí na zvýšenie predaja

- Podpora marketingových aktivít spoločnosti, vrátane prípravy prezentácií a materiálov pre zákazníkov

- Homeoffice po zaškolení

- Variabilná zložka

- Team buildingy

- Benefitný systém bude predstavený na osobnom stretnutí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Príjemné a komunikatívne vystupovanie

- Orientácia na zákazníka

- Technické myslenie-

- Flexibilita

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 4096935  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac